200 TL gamepad önerisi

xKraken

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, iyi forumlar 200 TL'ye gamepad almayı düşünüyorum, 200 TL'nin pek üstüne çıkamam en fazla 210 215 olur ve 2. el alma şansım yok lütfen 2. el ve 200 TL üstü gamepadler önermeyiniz ama 5 10 lira fazla olursa sorun olmaz. biliyorum 200 TL'ye pek kaliteli bir şeyler yok kablosuz olmasını tercih ederim ama kablolu olursa da sorun değil. Zaten 200 TL'ye çok bir şey bulamam. Şu ana kadar baktıklarımdan tek şu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gamepad ilgimi çekebildi, şu an fiyatı 200 TL. Önerileriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim. Gamepad ile oynayacağım oyunlarda rekabetçi oyunlar değil azınlıklı olarak hikayeli-shooter-rougelike yani çoğu oyun türünü oynuyorum futbol, spor, yarış oyunları dışında.

23 TL sorun olur mu?

Vatan'dan isterseniz:

23 TL sorun olur mu?

Galiba olmaz ama açıkçası xbox tuş dizilimini tercih ediyorum her ne kadar logitechi sevsemde klasik PS tuş dizilimi elime oturamıyor yinede öneri için teşekkürler .

Wireless olarak bu var aslında.
Evet o ürünü görmüştüm laptopum olsa iyi olabilir aslında ama PC sahibiyim ve kullanmak için dongle gerekiyor öneri için teşekkürler :) .

O fiyata alabilceğin en iyi kol. 2. El de istemediğini farz ederek birde xbox kolu istiyorsun windows ile tam uyumlu
ya da arkadaşın önerdiği Wireless kolu alıp şöyle bir receiver alıp PC de kullanabilirsin.

ya da arkadaşın önerdiği Wireless kolu alıp şöyle bir receiver alıp PC de kullanabilirsin.
Gönderdiğim ilan satılmış göstermek amaçlı gönderdim
[

Son düzenleme:

O fiyata alabilceğin en iyi kol. 2. El de istemediğini farz ederek birde xbox kolu istiyorsun windows ile tam uyumlu

Gönderdiğim ilan satılmış göstermek amaçlı gönderdim
[
Kablolu olarak alabilirim daha tam karar vermedim . Wireless almak istiyorum aslında ama wirelessların 200 den başladığını ve wireless dönüştürücülerin 20 30 lira olduğunu düşünürsek wirelesstan biraz uzak duruyorum :) . Peki attığım şu linkteki ürün nasıldır , bir fikriniz varmı ? Cevap için teşekkürler .

Kablolu olarak alabilirim daha tam karar vermedim. Wireless almak istiyorum aslında ama Wireless'ların 200'den başladığını ve Wireless dönüştürücülerin 20 30 lira olduğunu düşünürsek Wireless'tan biraz uzak duruyorum :) . Peki attığım şu linkteki ürün nasıldır, bir fikriniz var mı? Cevap için teşekkürler.

Kullanmadığım alet ne kötü ne iyi diye bir yorum yapamayacağım ama Xbox'un kendi aletlerinden bilindik markalara çıkmadığın sürece daha iyi tepkime verceğini sanmıyorum ben tabii bu benim fikrim. Ben olsam yine Xbox kol kolları tercih ederim biraz YouTube'den videolarını izleyebilirsin bende 2 tane Xbox One bir tanede 89 TL'ye İtopya'dan aldığım Rampage R218 var titreşimi dışında bu da her oyunu PC de tanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı