200 TL Gamepad Önerisi

isabela

Kilopat
Taş çatlasa 200 TL bir bütçem var. Özellikle FİFA için alıyorum. XBOX 360 kolunu almayı düşünüyorum fakat bilgisayarda aktif edilmesi için ayrı bir donanım daha alınması gerekiyor diye duydum. Tam olarak olayı nedir ve ne önerirsiniz?

Logitech F710 Kablosuz gamepad önerebilirim 1 yıldır kullanıyorum,yarış oyunları FIFA gibi oyunlarda gayet beğendiğim ürün. FIFA'da herhangi bir sorun çıkartmıyor direk tuşlar neyse o şeklinde geliyor ayarlamaya gerek bile duymadım. Hissiyatı olsun kaliteli hissi yaratıyor. Tavsiye ederim.

Logitech F710 Kablosuz gamepad önerebilirim 1 yıldır kullanıyorum,yarış oyunları FIFA gibi oyunlarda gayet beğendiğim ürün. FIFA'da herhangi bir sorun çıkartmıyor direk tuşlar neyse o şeklinde geliyor ayarlamaya gerek bile duymadım. Hissiyatı olsun kaliteli hissi yaratıyor. Tavsiye ederim.
F310 aklımda olan gamepad. Kablosuz kullanmayı pek sevmiyorum. Aynı gamepadi kullanmasanızda aynı marka ve benzer gamepadı kullanıyorsunuz. F310 beni 3-4 yıl götürür mü?
Kesinlikle dualshock 4 öneririm ama fifaları tam desteklemiyor.Ama çok iyi gamepad.
Bütçem taş çatlasa 200 demiştim. Hrm yeterli bütçem yok hem de incelemelerine baktığımda PS4 zevkini vermediği yönünde iddialar var.

LOGITECH F310'u 2 yıldır kullanıyorum şu ana kadar hiç üzmedi, öneririm. Fiyatını kontrol ettim biraz uçmuş ama, zamanında ben 60 liraya almıştım sanırım. 3-4 yıl gider mi bilmiyorum ben haftada 1 ya da 2 kere 1-2 saat anca kullanıyorum.

F310 aklımda olan gamepad. Kablosuz kullanmayı pek sevmiyorum. Aynı gamepadi kullanmasanızda aynı marka ve benzer gamepadı kullanıyorsunuz. F310 beni 3-4 yıl götürür mü?
Bütçem taş çatlasa 200 demiştim. Hrm yeterli bütçem yok hem de incelemelerine baktığımda PS4 zevkini vermediği yönünde iddialar var.
Telefonlar için bile 2 yıldan sonra kendi ömrünü tüketmeye başlıyor. Gamepadi 3 yıl kullanmak zor açıkçası. Takdir sizin logitech serisinin gamepadleri güzeldir. Ister kablolu ister kablosuz.

F310 kullanıcısı olarak ömrü ne kadar olur onu bilmiyorum ama bence fiyatına göre güzel gamepad. Direk tak çalıştır mantığı var zaten. Oyunlarda falan otomatik olarak tanıyor F310 diye. Kalite olarak XBOX 360 Gamepad'i kadar kaliteli olmadığı söyleniyor ama bana kalitesi gayet iyi geldi.

Kablosuz gamepad almanı öneririm, Logitech F310 kullanıyorum kablosu zamanla aşınıyor, bir problem çıkarmadı ama çikarsa da arkasında duracaktır Logitech.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı