200 TL Gaming kulaklık önerisi

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Kendime 150-200 TL arası Gaming kulaklık arıyorum. Eğer ki 200 TL'ye güzel bir kulaklık bulamazsam muhtemelen Trust Lumen alacağım gibi gözüküyor. Fikirlerinizi bekliyorum. İyi Sosyaller!

Şu kulaklık bazı kişiler tarafından bayağı beğeniliyor biraz kulaklık hakkında video izleyip değerlendirmeni öneririm

Arti olarak james donkey 711 var ben pek beğenmiyorum ama bakabilirsin dostum

Şu kulaklık bazı kişiler tarafından bayağı beğeniliyor biraz kulaklık hakkında video izleyip değerlendirmeni öneririm

Evet forumda sıkça görüyorum fakat , Rampage markasını pek önermiyorlar almayı da düşünmüyorum. Ama gene de bir bakalım , öneriniz için teşekkürler :)

35TL daha koyabilirseniz direkt üsttekini alın.
Eğer bütçeye ekleme şansınız yoksa alttakini alın.

35TL daha koyabilirseniz direkt üsttekini alın.
Eğer bütçeye ekleme şansınız yoksa alttakini alın.
Bütçenizi maksimum ne kadar genişletebilirsiniz ?
Arkadaşlar maksimum 200 olur. Daha da üstü zorlasak da gelmez :D. Onun için 200 max. Bulamazsam Trust Lumen alacağım.

Not: Trust Lumen söyleme sebebim , forumda çokça öneriliyor ve biraz düşündüm alınabilir ondan.

Arkadaşlar maksimum 200 olur. Daha da üstü zorlasak da gelmez :D. Onun için 200 Max. Bulamazsam Trust lumen alacağım.

Yanlış bir şey demek istemem yanlış anlamayin ama o ikisini almanizi onermem F/P derken kalitesizlige bir tik yakin olabilir onlar. Hiç duymadım ama kullanan varsa bilemem

Geri
Yukarı