200 TL Gaming mouse önerisi

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    128,9 KB · Görüntüleme: 11
Eski farem buydu (Gamepower bane) elime güzelce oturuyordu Razer DeathAdder essential de şekil olarak benziyor sizce nasıl?

Fiyatına göre beklentileri karşılar. Boyutları da benzer gözüküyor, bence memnun olursunuz. 2014-2020 arası DeathAdder kullandım, elime biraz büyük geldiğini anlamam 6 yıl sürdü :D şu an G PRO Wireless kullanıyorum, ama tabii ki fiyatından dolayı öneremeyeceğim.

Ben olsam Rival 3’ü amazon’dan ₺280’e alırdım. Beğenmezsem iade ederdim, ama okuduğum kadarıyla Rival 3, DA Essential’a göre hem daha hafif, hem daha iyi sensöre, hem de daha iyi skate’e sahip. Bence eliniz hangisinde rahat edecekse onu seçin. DA Essential’ın şeklinden vazgeçemezseniz onu alın.

Ben olsam Rival 3'ü Amazon'dan ₺280'e alırdım. Beğenmezsem iade ederdim, ama okuduğum kadarıyla Rival 3, da Essential'a göre hem daha hafif, hem daha iyi sensöre, hem de daha iyi Skate'e sahip. Bence eliniz hangisinde rahat edecekse onu seçin. Da Essential'ın şeklinden vazgeçemezseniz onu alın.

Kardeşim pek mouse'dan anlamam ama gerçekten Amazon'dan alınmalı 100TL daha fazla veririm Amazon'dan alırım mükemmel hizmet vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı