200 TL Gaming Mouse Önerisi

Asus rog sica var güzel bir mouse. Sebebine gelirsek orta seviyede çok iyidir. 10tl lik mouse dan farkı ne dersen tasarım ve dpı değeri.Bence şimdilik biraz daha para biriktirip konu açarsanız yardımcı olabilirim.

Eğer sağ elini kullanıyorsan Logitech G402 öneririm. Ben de kullanıyorum. Ele güzel oturuyor. İnce, uzun bir mouse. Ayrıca Steelseries'in mouse larını da öneririm. Oldukça sade tasarımlarıyla kullanımı çok kolay. Zaten alırken tuş karmaşası olan farelerden uzak dur derim şahsen.

Bende steelseries sensei raw önerebilirim. Orta seviyenin üzerinde ve fiyat performans olarak alınabilecek en iyi mouslardan bence. 149 tl gibi fiyatları var. Lazer sensörlü bir mouse. Eline de oturmasında bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Makro tuşları , şık tasarımı ile göze ve performansa hitap ediyor.Ve son olarak tam performans için iyi bir mousepad kullanmanı öneririm.

Konu dışına çıkmak istemiyorum ama mousepad konusunda @Mert Öztürk 'e katılıyorum. Mouse kadar olmasa da, mousepad de önemli bir oyuncu ekipmanı. Razer, Steelseries falan elbette kendini ispat etmiş markalar ama mousepad için herkes 70 80 lira ayıramayabilir. Fiyat/performans olarak Everest'in mousepad ini önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı