200 TL Gaming Mouse önerisi

Latios

Hectopat
Daha fazla  
200 liraya kadar bir Gaming Mouse arıyorum. Makrosu olması önemli, hangi marka iyidir hiç anlamam. 200 lira verdikten sonra tipi de biraz şık olsun istiyorum ama şart da değil. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G402 olabilir. Yazılım ve makro desteği var. Ayrıca yenilerde HyperX Pulsefire da çıktı. O da güzel bir mouse. Makro desteği henüz yok ancak yakın zamanda yazılım ile makro desteğine kavuşacağı da söylentiler arasında. Fareleri almadan önce imkan varsa deneyin.

Ağustos ya da Eylül ayında yazılım gelecek ancak gelene kadar bence alınmaz. Güzel bir fare ancak 200 TL verdikten sonra yazılım desteği olmalı bana kalırsa. Şimdilik Pulsefire FPS modelini önermiyorum. Fare seçerken sizin fareyi nasıl tuttuğunuz ve boyutu önemli. Bir mağazada fareleri deneyin. Elinize uygun olanları buraya yazın. O zaman size öneri yapalım.

Ben 402 kullanıyorum ve elime tam oturdu gayet memnum. Oyun performansı vb. de iyi. Zaten kaliteli fareler arasında sensör ve performans farkını fark etmeniz çok zor, hiçbiri pişman etmez. Önemli olan his, dayanıklılık ve tasarım bana kalırsa.

Eğer tek önceliğiniz CS:GO ya da League of Legends oyunlarından biri değilse muhtemelen burada önerilenlerden birisi işinizi görecektir. Mesela ben tutuşum sebebiyle G402'yi seçmezdim, Rival 100 gibi sade biçimdeki fareler daha çok hoşuma gidiyor ve daha rahat ediyorum. Performansında da fazla sıkıntı duymadım. Yani önceliklerinizi sizin belirlemeniz lazım :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı