MSI GC30 1900TL'ye alınır mı?

BerkerM

Hectopat
Şu anda indirimde ve 1900TL'ye satılıyor. Xbox 9. nesil gamepad ise Gaming gecelerinde 2300'e kadar düşüyor. Bu ikisi arasında çok fark var mıdır? Tabii ki de Xbox kolu daha iyidir fakat MSI için de güzel yorumlar duydum (ölü bölge durumu var bir tek, o da v2'de yok sanırım). 400TL fark verilir mi ve ne zaman indirimi gireceği belli değil, belki haftaya belki de 1 ay sonra girer fiyat artar vs. önerileriniz nedir?

Şu anda indirimde ve 1900TL'ye satılıyor. Xbox 9. nesil gamepad ise Gaming gecelerinde 2300'e kadar düşüyor. Bu ikisi arasında çok fark var mıdır? Tabii ki de Xbox kolu daha iyidir fakat MSI için de güzel yorumlar duydum (ölü bölge durumu var bir tek, o da v2'de yok sanırım). 400TL fark verilir mi ve ne zaman indirimi gireceği belli değil, belki haftaya belki de 1 ay sonra girer fiyat artar vs. önerileriniz nedir?
Alınmaz 1900TL'ye. 9. nesil de 2300TL'ye alınmaz.

Bu ikisinden birini al. Machenike almak daha mantıklı ama.

2000TL üstü de bu attıklarım alınır. İlki prime üyeliğni varsa 2482TL oluyor ikincisi 2627TL.

Evet mechanike güzel duruyor fakat neden diğerlerini önermiyorsun. Bunların ne farkı var msi veya xboxtan. Ayrıca bunların bir de 1 ay beklemesi var

Evet mechanike güzel duruyor fakat neden diğerlerini önermiyorsun. Bunların ne farkı var msi veya xboxtan. Ayrıca bunların bir de 1 ay beklemesi var
Msı veya Xbox şuan fiyatlarını haketmiyorlar. MSI'ın şu dönem alınabileceği max fiyat 1600TL üstü para isteseler almam. Xbox 9. nesil içinse max 1900TL derim oda ben illa Xbox 9. nesil alıcam diyorsan. Bu attıklarım her yönden daha iyi kollar.

2000 GC30 için pahalı. 8BitDo alınması daha iyi olur. 4-5 ay once MSI'ı 1100TL'ye almıştım kuponum vardı ondan sonra zaten fiyatları arttı.

2000 GC30 için pahalı. 8BitDo alınması daha iyi olur. 4-5 ay once MSI'ı 1100TL'ye almıştım kuponum vardı ondan sonra zaten fiyatları arttı.
kafama yattı aslında Mechanike daha iyi gibi duruyor. Bence de çok pahalılar hata 1500 bile fazla diye düşünüyorum zaten %50 vergi geliyor üstüne Aliexpreste

Şu tarz bir şeye ne dersin peki

Senin ilk attığın linkteki gamepad birkaç ay önce 1100-1200'e alınabiliyormuş şimdi pahalanmış sanırım
Bu iyi bir gamepad değil.

Şu tarz bir şeye ne dersin peki

Senin ilk attığın linkteki gamepad birkaç ay önce 1100-1200'e alınabiliyormuş şimdi pahalanmış sanırım
İndirimdeydi indirim dönemi bitince zam yedi.

Peki bildiğin bir ucuza alma yöntemi var mıdır ? Önceden sipariş notuna ücreti düşük yazın vs diyip durumu anlatınca ucuz gösteriyorlardı vergisi azalıyordu mesela
Daha ne ucuz alıcaksın ki bunu ayrıca gümrükçü gidip internetten fiyata bakacak olursa 2 katı ücret yapıştırır busefer eskisi gibi hemen bakmadan geçsin yapmıyolar.

1500 Küsür TL'ye mekanik tuşlu hall effect sensörlü arkada 2 tane fazladan tuş ataması yapabileceğin bi kol almış olucaksın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı