200 TL Gaming mouse tavsiyesi

Bütçe
200tl
Biraz inceledim ve oyun konusunda HP markasından uzak durulması gerektiği yazılmış. Acaba başka tavsiyeniz var mı?

HP markasından değil de çoğu ürünlerinden uzak durulması gerektiğini söylemişlerdir. Her ürününü denememişler sonuçta. Hatalı bir ürün yüzünden markanın genelini suçlamak hatadır diye düşünüyorum. Alternatif olarak bakabilirsiniz:
Corsair KATAR PRO Kablolu Gaming Mouse | ITOPYA ve @Samotne Ciasteczka hocamın dediği gibi logitech Mx518 Hero Sensör 16000dpı Kablolu Oyuncu Mouse - 910-005545 | Trendyol

Herhangi bir marka tercihin var mı yoksa sadece bütçene göre mi seçiyorsun?
bütçeme göre marka önemli değil
HP markasından değil de çoğu ürünlerinden uzak durulması gerektiğini söylemişlerdir. Her ürününü denememişler sonuçta. Hatalı bir ürün yüzünden markanın genelini suçlamak hatadır diye düşünüyorum. Alternatif olarak bakabilirsiniz:
Corsair KATAR PRO Kablolu Gaming Mouse | ITOPYA ve @Samotne Ciasteczka hocamın dediği gibi logitech Mx518 Hero Sensör 16000dpı Kablolu Oyuncu Mouse - 910-005545 | Trendyol
sizce bütçemi biraz daha zorlayıp Corsair harpoon mouse alayım mı

Bütçeme göre marka önemli değil.

Sizce bütçemi biraz daha zorlayıp Corsair Harpoon mouse alayım mı?

Çok önem arz ediyorsa, uzun bir süre yeniden almayacaksan ve temiz kullanacaksan olabilir. Fakat F/P olarak bakacaksan olaya, bütçeni zorlamak yerine, düşük fiyatlı ve kullanıcı memnuniyeti odaklı bir şey almanı öneririm.

HP Omen 600 ile karşılaştırılınca hangisi daha doğru olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı