200 TL iş ve oyun için klavye, mouse, kulaklık set önerisi

Vuralemre

Decapat
Daha fazla  
Genelde iş amaçlı, akşamları oyun için IŞIKLI bir klavye mouse kulaklık sete ihtiyacım var. Tavsiyesi olan var midir?

Son düzenleme:

İlk kulaklığı ev için seçtim, ofiste pek gitmez. 😅 Bütçeyi aştın dersen de bunu öneririm;

İlk kulaklığı ev için seçtim, ofiste pek gitmez. 😅 Bütçeyi aştın dersen de bunu öneririm;
Klavye ışıklı olmalı kardeşim, emeğin için çok teşekkür ederim, snopy kulakligi yazdım bir kenara ...
Klavye ışıklı olmalı kardeşim, emeğin için çok teşekkür ederim, snopy kulakligi yazdım bir kenara ...
@Staj Yapan Donanımcı bu nasıldır ?
https://www.hepsiburada.com/philips...vye--mouse-set-p-HBV0000117DVW?magaza=Yenisey
Oyun oynanır mı bunla, yumuşak ince tuşlu sırf ofis klavyesi gibi geldi bana

Son düzenleme:
Klavye ışıklı olmalı kardeşim, emeğin için çok teşekkür ederim, Snopy kulakligi yazdım bir kenara...
O zaman şöyle yapalım;

Preo ışıklı klavye, telefon tutma yeri de var. Sonra ışıklı mousepad+ışıklı mouse Preo'nun yine. Uyum sağlar. Son olarakta yine ışıklı, tatmin edebilecek bir Snopy kulaklık. 200 TL altına yapabileceğin en iyi kombinasyonu sağladım. Rica ederim. :)

O zaman şöyle yapalım;

Preo ışıklı klavye, telefon tutma yeri de var. Sonra ışıklı mousepad+ışıklı mouse Preo'nun yine. Uyum sağlar. Son olarakta yine ışıklı, tatmin edebilecek bir Snopy kulaklık. 200 TL altına yapabileceğin en iyi kombinasyonu sağladım. Rica ederim. :)
Harika. Son olarak bu mu teknosa mi?
20210123_125504.jpg

Aldım. Teknosa garantisi iyi oldu beğenmezsem gönderirim. Çok teşekkürler kardeşim. Bu fiyata ışıklı klavye ışıklı mouse pad + mouse gayet guzel fiyat

Son düzenleme:

Geri
Yukarı