200 TL joystick önerileri

Bütçe
100-200
Arkadaşlar öncelikle merhaba, dün bildiğiniz üzere NBA 2K21 Epic Games üzerinde bedava oldu ve bilgisayarıma indirdim. Ama oynayabilmek için joysticke ihtiyacım var ve joystickler hakkında hiçbir fikrim yok. 100-200 TL civarında bütçem. Önerdikleriniz varsa paylaşırsanız mutlu olurum.

Gamesir olabilir. Yurt dışından alabilirsiniz.

Zevk meselesi diyelim XD. Bir de ürünü nereden almamı önerirsiniz?
Kendi sitelerinden almanız tavsiyem olur. Bluetooth hiç kullanmadım ama böyle orijinal olmayan ürünlerde şarj süresi üzebilir hocam, 2 saat civarı anca gider gibi ve aslında ürün ps4 için üretildiği için pc üzerinde bluetooth performansı hakkında bir şey diyemem. Tavsiyem ilk içinden çıkan 1 metrelik kablosuyla kullanmanız, İlk ben de sizin gibi düşünüyordum ama alışınca sıkıntı olmuyor. Ben yine de dongle atayım.

Sağ olun hocam, çok teşekkürler, zaten hardcore bir oyuncu da değilim ailem de oyun oynamamı çok sevmiyor ve istemiyor, taş çatlasın zaten günde 2 saat kullanırım :D
Hala kullanıyor musunuz bende ciddi bir şekilde almayı düşünüyorum ve yarış oyunu oynayacağım fren ve gaz ayarı yapabilir miyim ayrıca uzun ömürlü mü (konuyu hortlattığım için kusura bakmayın)

Daha iyisi yok.
Bunu önereceğim ama @Akif hocam bana kızacak.

Hala kullanıyor musunuz bende ciddi bir şekilde almayı düşünüyorum ve yarış oyunu oynayacağım fren ve gaz ayarı yapabilir miyim ayrıca uzun ömürlü mü (konuyu hortlattığım için kusura bakmayın)
Çok sık kullanmıyorum, ama ürün gayet iyi, arada ek programlarla uğraşmak sıkıyor ama kalite bu fiyata güzel bence.
Edit: Yarış oyularındaki performanstan emin değilim, hiç test etmedim Sadece NBA 2K21'de kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı