200 TL Kaliteli Kulakiçi Kulaklık Önerisi

UltraPilot

Kilopat
Daha fazla  
200 TL'ye kadar müzikte gerek tizleri gerekse basları, müziğin o her türünün güzelliğini yaşatabilecek bir kulaklık arıyorum.
  • HTC 10'dan itibaren kutu içerisinde gelen kulaklıklar (HTC Max 310) ve daha üstü HTC Max 500
  • Samsung AKG
  • Xiaomi Hybrid Pro HD (3 sürücülü)
  • JBL kulaklıklar
Bu marka ve modeller dikkatimi çekti. Siz ne önerirsiniz, fiyatına göre nasıl bir özellik sunarlar?

200 TL bütçe versem de 60- 100 TL arası kulaklıkları da önerebilirsiniz ayrıca değerse daha yüksek fiyatlıları da önerebilirsiniz teşekkür ederim.
200 TL'ye kadar müzikte gerek tizleri gerekse basları, müziğin o her türünün güzelliğini yaşatabilecek bir kulaklık arıyorum.
  • HTC 10'dan itibaren kutu içerisinde gelen kulaklıklar (HTC Max 310) ve daha üstü HTC Max 500
  • Samsung AKG
  • Xiaomi Hybrid Pro HD (3 sürücülü)
  • JBL kulaklıklar
Bu marka ve modeller dikkatimi çekti. Siz ne önerirsiniz, fiyatına göre nasıl bir özellik sunarlar?

200 TL bütçe versem de 60- 100 TL arası kulaklıkları da önerebilirsiniz ayrıca değerse daha yüksek fiyatlıları da önerebilirsiniz teşekkür ederim.

ayrıca
-Bang & Olufsen H3 var
Xiaomi Hybrid Pro HD modelini alıcam galiba, aralarındaki en iyisi o bana göre, okuyanlara duyurulur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı