16 yaşından sonra futboolcu olunabilir mi?

Lex_Wezzy

Yoctopat
Daha fazla  
14 yaşımda bir ameliyat geçirdim ve göğsüme 2 tane bar takıldı. Bu ameliyat sadace görünüş amaçlıydı, yani bir sakatlık değildi ve bana kalıcı bir sorun çıkartmıyor. 16 yaşımda ameliyat oldum ve barlar çıkarıldı ve klasik yaşantıma geri döndüm. Futbol oynamaya devam ediyorum hobi olarak ama bazen keşke futbolcu olsaydım diyorum ve bu istek gün geçtikçe artıyor. Futbolu güzel oynuyorum, takım oyunum çok güzeldir ama daha önce hiçbir yerde oynamadım ve şansımı denemek istiyorum fakat ne yapacağım bilmiyorum ve size sormak istedim. Bana dürüst olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 yaşımda bir ameliyat geçirdim ve göğsüme 2 tane bar takıldı. Bu ameliyat sadace görünüş amaçlıydı, yani bir sakatlık değildi ve bana kalıcı bir sorun çıkartmıyor. 16 yaşımda ameliyat oldum ve barlar çıkarıldı ve klasik yaşantıma geri döndüm. Futbol oynamaya devam ediyorum hobi olarak ama bazen keşke futbolcu olsaydım diyorum ve bu istek gün geçtikçe artıyor. Futbolu güzel oynuyorum, takım oyunum çok güzeldir ama daha önce hiçbir yerde oynamadım ve şansımı denemek istiyorum fakat ne yapacağım bilmiyorum ve size sormak istedim. Bana dürüst olursanız sevinirim.

Mahalle takımlarında şansınızı deneyip ilçe takımlarına transfer olmaya çalışabilirsiniz. Eğer yeterince iyiyseniz 1 sene içinde güzel bir ilçe takımında oynamaya başlayıp 18-20 yaşlarda şehir takımına bile çıkabilirsiniz, ama eğer dediğiniz kadar iyiyseniz.

Git bir spor takımının akademisine yazıl. Zaten olanı biteni onlar belirleyecek.

Şutlarım pek iyi değil zaten mevkim sol kanat paslarım güzel çalımlarım ve dribblingime güveniyorum ama nasıl başlamam gerek nereden başlamalıyım? Ne yapmalıyım bir fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı