200 TL Klavye Tavsiyesi

Precth

Kilopat
Daha fazla  
1-2 Hafta içerisinde bir klavye almam söz konusu, aklımda James Donkey 610 veya Cooler Master MasterKeys Lite L klavyesi var. Arada kaldım toplam 200 TL bir bütçem var sizce hangisini almalıyım veya başka önerileriniz var mı? Varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bir mekanik ile mekanik hissiyatlı klavyeyi karşılaştırmak mantıklı gelmiyor ki zaten mantıksız. Ama şöyle bir gerçek var, marka değerlerini hesaba katarsak CM tartışmasız daha iyidir ama olay bu ürün arasından dönecekse Red Switchli bir James Donkey 610 al geç gerim :)

Kafama takılan soru şu acaba bir sorun çıkarma derdi olur mu? Benim için RGB önemli değil asıl önemli olan sağlam olması uzun süreli kullanılması.

Bence bir mekanik ile mekanik hissiyatlı klavyeyi karşılaştırmak mantıklı gelmiyor ki zaten mantıksız. Ama şöyle bir gerçek var, marka değerlerini hesaba katarsak CM tartışmasız daha iyidir ama olay bu ürün arasından dönecekse Red Switchli bir James Donkey 610 al geç gerim :)
Red switch ama hangi marka red switch, Cherry MX olmadığı kesin :)

Yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim ama beni daha da çok kararsız bıraktınız. Benim için RGB veya bilek desteği önemli bir unsur değil ufak bir aydınlatma benim işimi görecektir ama sağlamlık ve kalite konusunda arada kaldım. Mekanik klavyeler daha dayanıklı deniyor ama bir taraftan da Cooler Master kalitesi var beni arada bırakan da bu.

Yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim ama beni daha da çok kararsız bıraktınız. Benim için RGB veya bilek desteği önemli bir unsur değil ufak bir aydınlatma benim işimi görecektir ama sağlamlık ve kalite konusunda arada kaldım mekanik klavyeler daha dayanıklı deniyor ama bir taraftan da cooler master kalitesi var beni arada bırakan da bu
Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB Mekanik Hisli Gaming Klavye Mouse Set | ITOPYA

Bu fiyattayken James Donkey öneremem ama indirim bittiği an James Donkey 610 al derim ama şuan için 149TL'ye Cooler Master diyorum :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı