200 TL kulak içi kulaklık önerisi

Danzo

Hectopat
Arkadaşlar bu konuda çok hassasım. Karar vermekten epey zorlanıyorum. İstediğim kulaklık şu şekilde;
  • Ben müzik dinlerken sesler dışarı gitmeyecek.
  • Basslar aşırı yüksek olmayacak ama tatmin edecek.
  • Kablolu olacak.
  • L tipi jak olmalı.
  • Mikrofonu olmalı ve mikrofonu biraz kaliteli olursa iyi olur.
Şu an aklıma gelenler bunlar. KZ ve qkz marka öneri istemiyorum tipleri hiç hoşuma gitmiyor. Ayrıca JBL'inde kulaklarında dışarıya çok ses gidiyor JBL önerilerinizi de yukarıdaki maddelere göre yaparsanız sevinirim. Uzun süredir takip ettiğim Sennheiser CX80S kulaklık şu an 140 liraya düşmüş durumda. Bassların ve sesin kısık olduğu ile alâkalı çok fazla yorum gördüm. Ne yapmam gerektiğine karar veremedim. Önerileriniz nelerdir. Fiyatı 200 lirayı aşmasın. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam H2016D alın derim, mikrofonundan aşırı memnunum. Yenilenmiş modelini veriyorlar artık gerçekten çok iyi bir kulaklık bu bütçeye.

İncelemede belirttiğim kablo dolanma sorunu artık yok!

Hocam H2016D alın derim, mikrofonundan aşırı memnunum. Yenilenmiş modelini veriyorlar artık gerçekten çok iyi bir kulaklık bu bütçeye.

İncelemede belirttiğim kablo dolanma sorunu artık yok!
Hocam kulak içi demiş ama.

Hiçbir şey bulamazsam cx80s i almayı düşünüyorum. Önerileri bekliyorum.
Cx200'den KZ ZSN'e geçtim 2 yıl önce. Cx200'ü 5 yıl kullanmıştım. Gerçekten neden ben Cx200'ü 5 yıl kullandım dedim.
Sennheiser pahalı ürünlerinde iyi işler yapıyor. Örneğin 560S sahibiyim gerçekten çok başarılı kulaklık. Fakat Sennheiser ucuz ürünlerde iyi değil. cx80s'e para vermek parayı sokağa atmak gibi bana kalırsa. Görünüşe fazla takılmamak lazım bence. Zevkinize uygun bir KZ alıp geçin bence örneğin bass seviyorsanız KZ EDX almak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı