200 TL kulak içi kulaklık önerisi

bora02

Decapat
Öncelikle iyi günler, başlıktan da anlaşılacağı üzerine sizlerden öneri bekliyorum. Daha öncesinde S8'in yanında gelen akg kulaklıkarı kullanmıştım. Altında kalmayacak bir ses kalitesinde kulaklık önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi günler, başlıktan da anlaşılacağı üzerine sizlerden öneri bekliyorum. Daha öncesinde S8'in yanında gelen akg kulaklıkarı kullanmıştım. Altında kalmayacak bir ses kalitesinde kulaklık önerirseniz sevinirim.
Neden kulaklık almak istiyorsun merak ettim. Aynı kulaklığı yaklaşık 6 ay civarı kullanıyorum ses kalitesi çok üst düzey tek sıkıntısı bir zaman sonra ( kullanılmadığı sırada cepte taşındığında) kabloların şekli değişiyor birbirine dolanıyor kabloları, daha önce S6'nın kulaklığını kullandım onda karışma ve şekil değişmesi yoktu bunda çok fazla oluyor

Neden kulaklık almak istiyorsun merak ettim. Aynı kulaklığı yaklaşık 6 ay civarı kullanıyorum ses kalitesi çok üst düzey tek sıkıntısı bir zaman sonra ( kullanılmadığı sırada cepte taşındığında) kabloların şekli değişiyor birbirine dolanıyor kabloları, daha önce S6'nın kulaklığını kullandım onda karışma ve şekil değişmesi yoktu bunda çok fazla oluyor
¹
Zaten tek sıkıntısı şekil değiştirmesi, bir süre sonra deforme olup içinden kablolar çıkıyor.

Dosya Ekleri

• 15641349492867033133364463283283.jpg
    15641349492867033133364463283283.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 75
¹
Zaten tek sıkıntısı şekil değiştirmesi, bir süre sonra deforme olup içinden kablolar çıkıyor.
Benimkinin kabloları çıkmadı böyle, sapasağlam şuan,genel olarak kulaklıkların kullanım süresi 1 yıl (kaliteli ve Orjinal olanlar) tabi dikkatli kullanırsan 1 yılıda geçiyor kalitesizlere dokunmadan bile bozuluyor 😄 Samsung'un teknik servisine giderek S6'nın kulaklığını istemeni tavsiye ederim ben S6 Edge Plus'ımı 3 yıldır kullanıyorum 3 kere kendi Orjinal kulaklığını kullandım 2 tanesi 1 yıl dayandı 3. 6 ay kullandıktan sonra evimden çalındı bir misafir tarafından🤬 bunun kadar karışmıyordu top gibi yapıp cebime attığımda bile ortasından tutup 2 yana çekince kendi kendi açılıyordu diyebilirim. S8 kulaklığı biraz daha kaliteli ama işte görüyorsun yılan gibi kıvrılıyor kendi kendine (en son S6 kulaklığı sipariş verdiğimde teknik servisten 90 liraya almıştım şuanda olsa olsa 100tl olmuştur dolar yükseldikten sonra almıştım 200tl bütçen var zaten 6 ay dayansa bile ki 6 ayda bozulması için çok sert davranman lazım 2.yi alırsın 1 yılv kullanırsın yine 😄)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı