200 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Marka Apple gibi ben şimdi bu kulaklığı satmayı ve HD 440'a geçmeyi düşünüyorum. Gelecekte bu markadan başka kulaklık alır mıyım, pek sanmıyorum. Ömürlük kulaklıklar üretiyorlar.

Yoksa...yoksa bu...bu Sennheiser fanboyluğu mu?

Fanboyluğu hakeden marka sesimi çıkarmıyorum bu yüzden. :D

USB bağlantısı, yazılım desteği ve ses kartı harici bir fark yok.

Air SE E900'e yakın bir ses deneyimi sağlıyor.

Berbat ve çöp bir F/P markasıdır.

Comfort modeli aynı Drop Plus ve Fury X gibi marka basılmış bir üründür.

Dostum bende comfort var arkadaşımda pulsar pubg'de 10-15 kill alıyoruz ses kasmakta cok iyi daha henüz kaliteli bir şey kullanmadım belki ondan iyi geliyordur :D

Dostum bende comfort var arkadaşımda pulsar PUBG'de 10-15 kill alıyoruz ses kasmakta cok iyi daha henüz kaliteli bir şey kullanmadım belki ondan iyi geliyord.

Bende hep 10 ile 50 TL arası kulaklık takmış birisi olarak bir anda (arkadaşların anlattığı kadarıyla) devasa atlama yapacağım inşallah.

USB bağlantısı, yazılım desteği ve ses kartı harici bir fark yok.

Air SE E900'e yakın bir ses deneyimi sağlıyor.

Yani E900 Pro drop Plus olarak geçiyor ise benim aldığımda bir nevi drop Plus değil mi?

Dostum bende comfort var arkadaşımda pulsar PUBG'de 10-15 kill alıyoruz ses kasmakta cok iyi daha henüz kaliteli bir şey kullanmadım belki ondan iyi geliyordur :D

Comfort zamanında fiyatına göre kaliteli olsa da şu anda alınmaz. Bu 1

10-15 kill almanız oyunda bu ürünün kaliteli olduğunu göstermez. Bu 2

Bu tür fason ve kalitesiz ürün önermeyin, arkadaşları hatalı bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu 3

Yani E900 Pro drop Plus olarak geçiyor ise benim aldığımda bir nevi drop Plus değil mi?

Hayır değil. Sadece ona yakın bir kalite sunmakta.

CH321'in daha rahat ve daha iyi olanı diyebiliriz açıkçası.

Comfort zamanında fiyatına göre kaliteli olsa da şu anda alınmaz. Bu 1

10-15 kill almanız oyunda bu ürünün kaliteli olduğunu göstermez. Bu 2

Bu tür fason ve kalitesiz ürün önermeyin, arkadaşları hatalı bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu 3

Hayır değil. Sadece ona yakın bir kalite sunmakta.

CH321'in daha rahat ve daha iyi olanı diyebiliriz açıkçası.

Kullandın mı ki bu yorumu yapıyorsun? İnsanlaru bu tarz yorumlarla aasıl sen yanlış yönlendirebilrsin. Önerdiğin kulaklığa dön bir bak ilk yorumlarda gerçekten kral mış

Kullandın mı ki bu yorumu yapıyorsun? İnsanları bu tarz yorumlarla asıl sen yanlış yönlendirebilirsin. Önerdiğin kulaklığa dön bir bak ilk yorumlarda gerçekten kralmış.

Zaten önerdiğim ürünlerin hepsi kendi fiyat çerçevesinde olan en iyi ve en kaliteli ürünler.

Kullanmadığımı kim söyledi. Elimden kaç tane Rampage kulaklık geçtiğini sayamam hepsi de kalitesiz ürünler içinde başyapıt niteliği görüyordu. Ayrıca o çok övdüğün Pulsar da kalitesizlik abidesi benim gözümde. Ne malzemesi ne ses kalitesi ne de mikrofon kalitesi iyi. Hepsi vasat.

Düzgün öneride bulunmadıktan sonra burada durmamamın anlamı ne ki?

Her yerde aynı senin gibi Rampage ve Gamepower ürünlerini abartır çok iyi der milletin parasını çöpe atmasını izlerim.

Boşuna uzatma konuyu burada bitsin.

Zaten önerdiğim ürünlerin hepsi kendi fiyat çerçevesinde olan en iyi ve en kaliteli ürünler.

Kullanmadığımı kim söyledi. Elimden kaç tane Rampage kulaklık geçtiğini sayamam hepsi de kalitesiz ürünler içinde başyapıt niteliği görüyordu. Ayrıca o çok övdüğün pulsar da kalitesizlik abidesi benim gözümde. Ne malzemesi ne ses kalitesi ne de mikrofon kalitesi iyi. Hepsi vasat.

Düzgün öneride bulunmadıktan sonra burada durmamamın anlamı ne ki?

Her yerde aynı senin gibi Rampage ve Gamepower ürünlerini abartır çok iyi der milletin parasını çöpe atmasını izlerim.

Boşuna uzatma konuyu burada bitsin.

Her şeyi boş ver kanka, Sennheiser en iyisi. (Sennheiser fanboy.) Her şeyi öner eyvallah ama Rampage ve Gamepower?

Her şeyi boş ver kanka, Sennheiser en iyisi. (Sennheiser fanboy.) Her şeyi öner eyvallah ama Rampage ve Gamepower?

Bundan sonra Rampage ve Gamepower en iyisi. Redragon, Mpow, Eksa, Sharkoon, Corsair, HyperX, SteelSeries, Gamenote(Havit) Razer, Sennheiser hikaye. Rampage ve Gamepower varken onlara para mı verilir? 😎

Yeni konular

Geri
Yukarı