200 TL Kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
200

CyberCode42

Hectopat
Bana kesin bir kulaklık söyleyin. Bütün forumlari gezdim fakat her kulaklık hem ovuluyor hem de elestiriliyor. Bana bunu al rahat et dediginiz, 200 TL bir kulaklık onerisinde bulunursanız memmnun olurum. (Kulak üstü mikrofonlu)

Alabilirsiniz, güzeldir. Ayrıca Hepsiburada'dan alırsanız 50 TL indirim geliyor. 160 TL civarlarına alabilirsiniz.
Redragon hakkinda bi video bulamadim iyimi saglammi kalitesi nasil bunlari ogrenmem lazim.
Gamepower Jin nasıldır? Bide teknosa yada mediamarkttan( kisaca yüyüze gidip alabileceğim bir yer) 200 tl altı kulaklik bulabilirmiyim ki?

Redragon hakkinda bir video bulamadim iyi mi saglammi kalitesi nasıl bunlari ogrenmem lazim.
Gamepower Jin nasıldır? Bir de Teknosa ya da mediamarkttan( kisaca yüyüze gidip alabileceğim bir yer) 200 TL altı kulaklık bulabilir miyim ki?

Hocam alabileceğiniz en iyi modellerden biri Redragon Scylla. Forumda da bolca öneriliyor. Gamepower almanıza gerek yok, RGB için paranızı boşa harcamaya gerek yok. Alırsınız, beğenmezseniz iade edebilirsiniz. Ama beğenmeniz kuvvetle muhtemel.

Hocam alabileceğiniz en iyi modellerden biri Redragon Scylla. Forumda da bolca öneriliyor. Gamepower almanıza gerek yok, RGB için paranızı boşa harcamaya gerek yok. Alırsınız, beğenmezseniz iade edebilirsiniz. Ama beğenmeniz kuvvetle muhtemel.
Kullanan arkadaşım var ve gayet de memnun, hiçbir sıkıntısı çıkmadı bugüne kadar. Redragon Scylla öneririm hocam.

arkadaşlar, değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. HP Pavilion 400 aldım teknosada indirimdeydi kulaklık gayet güzel memnunum, tek sorunu var tek jaklı olması onuda adaptör ile halledicem. Sorun Çözülmüştür. Konu Kapatılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı