200 TL Kulaklık Önerisi (Youtube için)

Plugged10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler, 200 Tl bütçem var ve en iyi mikrofonu olan oyun kulaklığı hangisidir ? G230 var aklımda fakat mikrofon sorunları yaşayanlar olmuş. 200 Tl fiyatla mikrofonu en iyi olan oyun kulaklığı hangisidir ?

200 TL civarındaki kulaklıklar HyperX Cloud Core, G230 ve Asus Cerberus'tur. Bir arkadaşım G230 kullanıyor, mikrofonu gerçekten kötü, Skype'da konuşurken beni rahatsız ediyor, ayrıca G230'un malzemesinin de kalitesiz olduğunu duydum. Asus Cerberus gayet güzel bir kulaklık fakat mikrofon olarak G230'la aynı. HyperX Cloud Core'un mikrofonu bana daha iyi gibi geldi. Konfor açısından da iyi gözüküyor.

200 TL civarındaki kulaklıklar HyperX Cloud Core, G230 ve Asus Cerberus'tur. Bir arkadaşım G230 kullanıyor, mikrofonu gerçekten kötü, Skype'da konuşurken beni rahatsız ediyor, ayrıca G230'un malzemesinin de kalitesiz olduğunu duydum. Asus Cerberus gayet güzel bir kulaklık fakat mikrofon olarak G230'la aynı. HyperX Cloud Core'un mikrofonu bana daha iyi gibi geldi. Konfor açısından da iyi gözüküyor.
İlgilendiğin için çok teşekkürler. Bunu Manisa içinde bulmam mümkün mü acaba sana güvenip Hyperx alıcam mikrofonu iyiyse olur. Ama internetten alamam çok kötü olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda Cahit abi test etmiş berbat geldi mikrofonu ondan vazgeçtim Asus cerberus mu alsam acaba.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı