200 TL kulaklık önerisi

Bütçe
Max 200

_null

Hectopat
Laptop kullanıcısıyım ve şu anda JBL T110 kulaklık kullanıyorum fakat mikrofonunu kullanmam için çak çoğaltıcı almam lazım. Bende yeni kulaklık almaya karar verdim kulaküstü kulaklık pek sevmem fakat kullanırım. Bluetooth kulaklık sevmiyorum. Kulak içi kulaklık baktığımda pek ürün bulamadım. Bütçem daha fazla olsaydı tek tercihim HyperX Earbuds olurdu. Rampage gibi markaları pek tercih etmem fakat başka güzel ürün bulamadım. Aklımda kalan 2 seçenek var bunlardan birisi almayı düşünüyorum. Eğer daha güzel ürün bulabilirseniz çok güzel olur. 2 girişli mikrofonlu olması lazım. :)

1. REDRAGON Scylla H901
2. Rampage SN-RX10 Orthus

Kulak içi;

Kulak üstü;

Rampage çöpü dışında ürünler bal gibi var.

Kulak içi;

Kulak üstü;

Rampage çöpü dışında ürünler bal gibi var.

Sanırım Trust creon alacağım ama redragon nasıl marka? Gönderdiğim kulaklık arasında seçim yapacak olsanız hangisini alırdınız?

Redragon nasıl marka?
Güzel bir markadır, FSP'nin alt markası deniyor. Güzel ürünleri var. O ürün güzel ancak ear cup'lar yuvarlak ve mikrofonu ear cup içinde. Pek iyi bir fikir değil mikrofon yerleştirmesi.
Gönderdiğim kulaklık arasında seçim yapacak olsanız hangisini alırdınız?
Ben olsam GXT 354 alırdım zira mikrofonu ayrı uzun ve ear cup'ların daha rahat olduğunu düşünüyorum.

Güzel bir markadır, FSP'nin alt markası deniyor. Güzel ürünleri var. O ürün güzel ancak ear Cup'lar yuvarlak ve mikrofonu ear cup içinde. Pek iyi bir fikir değil mikrofon yerleştirmesi.

Ben olsam GXT 354 alırdım zira mikrofonu ayrı uzun ve ear Cup'ların daha rahat olduğunu düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim Trust alacağım.
Ürün elime ulaştı çok beğendim. Fiyatına göre gayet güzel. Tekrar teşekkür ederim.
WhatsApp Image 2020-12-18 at 13.38.35.jpeg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı