200 TL Kulaklık Önerisi

ibrhm06

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Oyun kulaklığı almayı düşünüyorum. Fakat karar vermekte zorlanıyorum. Sizlerin yardımına ihtiyacım var. Aklımda birkaç model var. Aşağıya model isimlerini yazdığım kulaklıklardan hangisini önerirsiniz? CSGO oynuyorum, aynı zamanda basslı müzik dinlemeyi seviyorum. Aşağıdaki kulaklıklardan hangisi benim işimi görür? Şu an Sony MDR-ZX110 kullanıyorum. Fakat kulaklıktaki ped'ler soyuldu. Kulaklıktan çok memnunum sırf kulak ped'leri beni rahatsız ettiği için değiştirmek istiyorum.

1) Creative Sound Blaster Tactic 3D Fury
2) Gamemax FHP-G1420B 7.1 Surround Sound Gaming Kulaklık
3) Creative Labs Sound Blaster EVO Gaming (Bu kulaklık alınır mı? Piyasaya çıkalı uzun zaman olmuş garanti konusunda bir sıkıntı yaşatır mı?)

- Gözlük kullanıyorum kulağımı rahatsız etmeyecek bir kulaklık almayı düşünüyorum.
- Cooler Master'ın MH320 modeline baktım fakat hoşuma gitmedi. MH530'u düşündüm. Fakat bütçemi aşıyor.
- Basslı müzik dinletebilecek ve CSGO oyununda ses kasmama yardımcı olacak bir kulaklık önerebilirseniz sevinirim.

Yazdiğiniz merdiven alti markasız çin kulaklıklarından daha iyi performans verecektir. 1 Dolarlık ses kartı ile 7.1 ses deneyimi elde edemezsiniz. Belirtiğiniz bütçe aralığında alınabilecek en iyi ürün HyperX Cloud Stringer modelidir.

Yazdiğiniz merdiven alti markasız çin kulaklıklarından daha iyi performans verecektir. 1 Dolarlık ses kartı ile 7.1 ses deneyimi elde edemezsiniz. Belirtiğiniz bütçe aralığında alınabilecek en iyi ürün HyperX Cloud Stringer modelidir.
Pardon ama creative bilinmiş bir marka nasıl merdiven altı diyorsunuz anlamadım. Gamemax belki öyledir bilmiyorum ama gamemax'e bile çok olumlu yorumlar var. Creative gibi hoparlör konusunda kendini geliştirmiş bir markaya merdiven altı demeniz beni şaşırttı açıkcası.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı