TP-Link Archer AX3000e sisteme reset attırıyor

VolkanAvsar34

Decapat
Daha fazla  
ASUS-B450M-A anakart.
AMD R7 3700X işlemci.
RTX2070 Super ekran kartı.

Bu sistemime başlıkta belirttiğim cihazı aldım ve driver güncel kurmama rağmen bilgisayarda kasma başlıyor belli bir süre sonra ve bilgisayar reset atıyor. Bu cihazın sistemime uygun olduğunu söylemişti teknik destek ekibi TP-Link'in. Bu sorunu daha önce yaşayanlar yardımcı olabilir mi? Nasıl bir yol izlemeliyim. Intel AX200 chipset kullaniyor bu cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reset dediğin şeyin mavi ekran olması olasılığı nedir? DMP klasörlerini kontrol et.

Reset dediğin şeyin mavi ekran olması olasılığı nedir? DMP klasörlerini kontrol et.

ilk zamanlar mavi ekrandı Bluetooth bağlantısını söktüm denemek için mouse kasma yapıyor ve bir anda pc resetliyor bu arada minidump klasörüm boş ve konudaki ayarlarda aynı şekilde herhangi bir CCleaner da olmadığı halde

Son düzenleme:
ilk zamanlar mavi ekrandı Bluetooth bağlantısını söktüm denemek için mouse kasma yapıyor
Hiçbir şey anlamadım desem yeridir. BT sökülüyor, sorun devam ediyor. Donanım kimliği atabilirsin diyeceğim sürücü güncel diyorsun. Taktığın PCI-E kartının sorunlu olma ihtimali? Anlayamadım. 🤷‍♂️ Paylaş yine de;

Yeni konular

Geri
Yukarı