200 TL Kulaküstü Kulaklık Önerisi

rocinante

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da yazdığı gibi kulaküstü kulaklık arıyorum. Bütçem 200 TL civarı 10 ya da 20 TL gibi birazcık arttırabilirim. Ne almalıyım? Sıfır James Donkey, Gamepower, Rampage gibi markalardan 7.1 mi almalıyım yoksa ikinci el Logitech G231 mi almalıyım? Önceliğim malzeme kalitesi değil. Benim için önemli olan sesi iyi verebilmesi. FPS oyunlar da oynıyorum 7.1 yararıma olabilir galiba. Dediğim gibi önceliğim 7.1/ses kalitesi. Buna göre öneri yaparsanız sevinirim. Bir de sırf markaya göre önyargılı değilimdir. Her markayı kullanabilirim.

İndirim zamanı 2xx TL'den Corsair HS 35 almanızı öneririm.

Konuyu tekrar açıyorum ama tam alacağım sırada Trust GXT 354 250 TL olmuş. Başka öneriniz var mı, yoksa tekrar beklemeli miyim? Gerçi kulaklık ihtiyacım ama sizin tavsiyelerinize göre seçim yapacağım.

Konuyu tekrar açıyorum ama tam alacağım sırada Trust GXT 354 250 TL olmuş. Başka öneriniz var mı, yoksa tekrar beklemeli miyim? Gerçi kulaklık ihtiyacım ama sizin tavsiyelerinize göre seçim yapacağım.

Ben Trust GXT 354'ü indirimde 170 TL'ye almıştım. Şu an kullanıyorum. Almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Bass'ı çok iyi masaya koyunca masa titriyor o derece. Titreşimi çok iyi rahatlamak için de birebir. Uzaktan kumandası var ama kabloya bağlı mikrofonu kapatıp açma, titreşim azaltma yükseltme, sesi azaltma yükseltme var. Programı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan incelemesini izleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    204 KB · Görüntüleme: 37
  • sad.PNG
    sad.PNG
    139,4 KB · Görüntüleme: 36
  • sadasd.PNG
    sadasd.PNG
    211,4 KB · Görüntüleme: 30
  • asdsa.PNG
    asdsa.PNG
    181 KB · Görüntüleme: 37
Ben Trust GXT 354'ü indirimde 170 TL'ye almıştım. Şu an kullanıyorum. Almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Bass'ı çok iyi masaya koyunca masa titriyor o derece. Titreşimi çok iyi rahatlamak için de birebir. Uzaktan kumandası var ama kabloya bağlı mikrofonu kapatıp açma, titreşim azaltma yükseltme, sesi azaltma yükseltme var. Programı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan incelemesini izleyebilirsiniz.
Almak isterdim ama 300 TL olmuş 250 olan ilan kapanmış. 300 TL benim için fazla. Tekrar düşmesi mümkün mü bilmiyorum.

Geri
Yukarı