200 TL kule tipi soğutucu

@Mansion, ne demek istediğinizi anlayamadım. Tam olarak nerede kızdım? Sadece önermediğim bir ürün olduğundan bir sorunundan bahsettim ve düz T6'nın daha mantıklı olduğunu söyledim. Daha fazla kişi alıyor diye bir ürün daha iyi olmuyor, ona bakılırsa Rampage, Gamepower gibi dandik markaların ürünleri de çok alınıyor, bu o ürünleri daha mı iyi yapıyor?

Daha fazla kişi alıyor diye bir ürün daha iyi olmuyor

O kadar düşürdünüz yani.:(
Sizden daha çok bildiğime eminim.

Tam olarak nerede kızdım?

Kızdınız demedim bende sizin gibi aynı şekilde anlatırım dedim.

Sadece önermediğim bir ürün olduğundan bir sorunundan bahsettim ve düz T6'nın daha mantıklı olduğunu söyledim.

Ben laf yapmadım siz açtınız.

Bence tartışma boş T6 Ultra kesinlikle kötü değil T6 ya ayrıca kötü demedim anlaşmazlık oluyor. İkimizde sonucunda yaklaşık olan sonucu büyütüp durduk.

@Mansion, neden ufacık bir konuşmayı tartışmaya dönüştürdünüz? Sadece T6 Ultra'nın gürültülü çalıştığını, performans olarak pek fark olmayan T6'nın daha iyi bir tercih olabileceğini söyledim. Ayrıca bunun daha fazla bilip bilmemekle ne ilgisi var? Uzun zamandır soğutucu konularında öneri yapıyorum ve bir bilgi birikimim olduğunu düşünüyorum doğal olarak. Sonuç olarak T6 Ultra'ya kötü demedim, sadece gürültülü çalıştığını söyledim, siz de T6'ya kötü demediniz ancak T6 Ultra sevginizden de vazgeçemediniz, olay bu. Bana göre T6 Ultra'nın gürültüsü yüzünden T6 daha mantıklı, size göre olmayabilir, konu sahibi karar verecek hangisini alacağına. İyi geceler.

@Mansion, neden ufacık bir konuşmayı tartışmaya dönüştürdünüz? Sadece T6 Ultra'nın gürültülü çalıştığını, performans olarak pek fark olmayan T6'nın daha iyi bir tercih olabileceğini söyledim. Ayrıca bunun daha fazla bilip bilmemekle ne ilgisi var? Uzun zamandır soğutucu konularında öneri yapıyorum ve bir bilgi birikimim olduğunu düşünüyorum doğal olarak. Sonuç olarak T6 Ultra'ya kötü demedim, sadece gürültülü çalıştığını söyledim, siz de T6'ya kötü demediniz ancak T6 Ultra sevginizden de vazgeçemediniz, olay bu. Bana göre T6 Ultra'nın gürültüsü yüzünden T6 daha mantıklı, size göre olmayabilir, konu sahibi karar verecek hangisini alacağına. İyi geceler.

Aynı şeyleri konuşuyoruz anlasanız...

Tamam.

Geri
Yukarı