200 TL LGA 775 güncel soğutucu tavsiyesi

MendelsOrange

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar, eski emektara Q9400 alıyorum. Yanında güzel bir CPU fan almak istiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. Sessiz çalışması önemli, RGB olması da avantaj. Belirlediğim bütçe 200 TL üst limit, ne kadar ucuz olursa o kadar iyi. Şimdiden teşekkürler.

Fazlasıyla yetecektir ama daha düşük bir şey alıp kalanı bilgisayara yatırın derim.

Bu ürün sürekli maksimum hızda çok gürültülü çalışıyor diyorlar, bilginiz var mı?
Ayrıca M200 modeli için ne dersiniz?

Bu ürün sürekli maksimum hızda çok gürültülü çalışıyor diyorlar, bilginiz var mı?
Ayrıca M.200 modeli için ne dersiniz?

M.200 şu an kullanıyorum ve çok memnunum. Ses yok hatta ışık olmasa çalışıyor mu acaba? derim.
Ayrıca soğutması da başarılı.
M.200 şu an kullanıyorum ve çok memnunum. Ses yok hatta ışık olmasa çalışıyor mu acaba? Derim.
Ayrıca soğutması da başarılı.

Takmak zor değil herkes öyle demiş ama en azından bence değil.
Ayrıca M.200 modeli için ne dersiniz?

Anakartta CPU fan Control var ise ayarlar kendini sıcaklığa göre yapar ama anakartta 4 pinin olması gerek eğer 3 olursa, CPU fan kontrolü pini dışarıda kalır ve kontrol edilemez.

Bende Q9550 işlemci kullanıyorum stok fan yetersiz geliyor artık.

Acaba bunlardan birini mi almalıyım yoksa daha farklı bir soğutucu mu almalıyım çok kararsızım kimisi çok başarılı diyor kimisi stok fandan farksız diyor araştırdıklarım sonucunda başa bir tavsiyesi olan var mıdır acaba? Almışken de düzgün bir şey olsun istiyorum maksimum 200 TL bütçem var benim de arkadaş gibi.

Geri
Yukarı