200 TL mikrofon önerisi

FlashPower

Centipat
Daha fazla  
Bütçem kısıtlı, 200TL gibi bir bütçem var. Az cızırtı yapan ya da cızırtısı gürültü engelleme ile azalacak, bir YouTube videosu veya Discord konuşmasında konuşmam güzel anlaşılacak mikrofon önerebilir misiniz? Bu tarz konular vardı fakat birkaç sene öncesinden olduğu için 200 TL, 400-500TL olmuştu :)

O fiyat bandında lavalier mikrofon bakabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına bakarak seçim yaparsınız.

Bütçem kısıtlı, 200TL gibi bir bütçem var. Az cızırtı yapan ya da cızırtısı gürültü engelleme ile azalacak, bir YouTube videosu veya Discord konuşmasında konuşmam güzel anlaşılacak mikrofon önerebilir misiniz? Bu tarz konular vardı fakat birkaç sene öncesinden olduğu için 200 TL, 400-500TL olmuştu :)
RØDE NT-USB Mikrofon 345 tl amazondan bulabilirsin 200 tlye güzel bir mikrofon almak bu devirde mümkün değil maalesef.

Merhaba kardeşim, aldın mı memnun kaldın mı?

Alacağım, aldığım zaman burada deneyimimi paylaşacağım.
Ses testini de paylaşırım.
Sizler için birkaç deneme videosunu koyuyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cızırtısız bir ses verebilen, bulduğum en ucuz mikrofon bu.

Merhaba kardeşim, aldın mı memnun kaldın mı?

Mikrofonu uzun süre deneyim ettim. Discord, video, yayın ve birçok yerde test ettim.
Söyleyecek olursam mikrofonu çıkardığınız, üstünde oynamadağınız haliyle bile kullanabilirsiniz.
Fakat arkada sesinizi fazla engellemeyecek bir cızırtı oluşuyor. Discord gürültü engelleme, OBS gürültü filtresi gibi özellikleri açınca bu sorun tamamen ortadan kalkıyor ve ses kaliteniz artıyor. Fiyatına göre beğendiğim bir ürün. Eğer bütçeniz düşükse almanızı öneririm.

Mikrofonun görüntüsünü de beğendiğimi söylemeliyim.
Merak edenler için kutudan çıkardığım haliyle buraya bırakıyorum.
Turuncu lastik biraz yukarıya kaymış daha aşağıda normalde.

Dosya Ekleri

• IMG_20230705_131705.jpg
    IMG_20230705_131705.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Geri
Yukarı