200 TL mikrofonu iyi kulaklık önerisi

DyaLto

Picopat
150-200 TL civarında olursa güzel olur. Discord'da ve canlı derslerde kullanacağım. İncelemesi olursa güzel olur. Sharkoon rush er 3 baktım fakat bazı incelemelerde mikrofonu iyi bazılarında kötü. Eğer değerse onu da alabilirim.

haylou t15 güzel bende canlı ders için almıştım işimi fazlasıyla görüyor
150-200 TL civarında olursa güzel olur. Discord'da ve canlı derslerde kullanacağım. İncelemesi olursa güzel olur. Sharkoon rush er 3 baktım fakat bazı incelemelerde mikrofonu iyi bazılarında kötü. Eğer değerse onu da alabilirim.

Mikrofon testi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mikrofon testi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu ürün Türkiye'de yok sanırım

Mikrofon testi için:

Hocam Trendyol olursa daha iyi olur fakat teşekkürler öneriniz için. Yabancı ülkeden gelmesi konusunda biraz endişeliyim o yüzden düşünemeyeceğim.
Biraz çıkabilirseniz bu var indirimlerde 270 liraya kadar düşüyor mikrofonu gayet iyi kendim kullanıyorum.

Maalesef çıkma imkanım yok ama sağolun öneriniz için.
haylou t15 güzel bende canlı ders için almıştım işimi fazlasıyla görüyor

Hocam masaüstü bilgisayarda kullanacağım fakat teşekkürler tavsiyeniz için.
Şu kulaklığı buldum ve sanırım bunu alacağım ama siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı