200 TL mouse önerisi

Katar Pro'yu kullanmadığım için tam olarak yorumlayamayacağım. Elinizin boyutunu söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Ama G203 hakkında yorumlarım oldukça olumlu.
Az önce arkadas yazdı ekteki mouse yarın bime 220 tl olarak geliyormuş. Deminki Corsair Katar pro ve Logitech G203'e göre nasıl sizce?

Az önce arkadas yazdı ekteki mouse yarın bime 220 tl olarak geliyormuş. Deminki Corsair Katar pro ve Logitech G203'e göre nasıl sizce?
İkisinden de iyi bir mause, bulmanız zor ama bulursanız kaçırmadan alın.

3 yıl kullanımın sonunda sağ tık çalışmamaya başlamıştı, kronik sorunlu olduğunu burada öğrendim. Burasının bana kattığı şeylerden biri. Onun yerine şu an kullandığım G203 LS tavsiye ederim, orta büyüklükte eller için biçilmiş kaftan.
Logitech G203 Lightsync Siyah 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
2016 da G300S aldım(Hala kullanıyorum) Önce sağ tık gitti. Şu an da hem sol hem sağ da gidik durumda. Makro tuşlarına atadım, onlar da allah'a emanet durumdalar. Rival 3'ü yakalayabilirsem değiştireceğim umarım fareyi. G300S almak isteyen varsa, almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı