200 TL Mouse Önerisi

Bütçe
200
Uzun süre kullandıktan sonra çıkan bir sorun olabilir mi? Bu bütçede elime uyan tek mouse bu çünkü, sorunsuz olmadığını görmek beni çok üzdü.
Alalı zaten 2 hafta oldu. Bundan önce 7 sene Everest marka SM612 kullanıyordum. Ben parçalayana kadar hiçbir problem çıkarmamıştı. M808 ondan kat kat kaliteli bir ürün orası kesin. Durduk yere sorun çıkaracağını sanmıyorum o yüzden.

Yok almadım ama alacağım kusura bakmayın ama uzun kullanımda sorun çıkarmıyorum diye biliyorum.
Eğer benden önce alırsanız düşüncelerinizi yansıtırsanız sevinirim :)
Alalı zaten 2 hafta oldu. Bundan önce 7 sene Everest marka SM612 kullanıyordum. Ben parçalayana kadar hiçbir problem çıkarmamıştı. M808 ondan kat kat kaliteli bir ürün orası kesin. Durduk yere sorun çıkaracağını sanmıyorum o yüzden.
Hocam merhabalar, konuyu hortlatmak gibi oldu ama bir şey sormak istedim, mouse'u satın aldım ben de fakat henüz elime ulaşmadı, bir sıkıntısı var mı M808'in?

Son düzenleme:
Hocam merhabalar, konuyu hortlatmak gibi oldu ama bir şey sormak istedim, mouse'u satın aldım ben de fakat henüz elime ulaşmadı, bir sıkıntısı var mı M808'in?
Hayır yok. Yalnızca imleç takılma problemi yaşıyorum o da fare ile ilgili değil benim bilgisayarımla alakalı. Fareyi başka bilgisayarda denedim, öyle bir sorunla karşılaşmadım. Bilgisayarımdaki imleç problemini de hala çözemedim. Başka fare takınca da aynı sorunu yaşıyorum.

Merhaba. 200 TL bütçe ile fare almak istiyorum. Tutuş şeklim fingertip. En az 2 makro tuşu ve örgü kablo olması benim için yeterlidir. Teşekkürler.
Buna bakabilirsin.

Geri
Yukarı