200 TL mouse tavsiyesi

Mehmet ULUDAĞ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, Corsair Katar Pro faremin çift tıklama sorunu vardı, iade alındı. Parası iade edilecek. Bu paraya 199 TL Corsair Katar Pro kablosuz var, bunu almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz varsa onları da değerlendirmek isterim.

Ben dün 212 TL'ye Razer Viper mini siparişi verdim, az sonra kurye teslim edecek. İnternetteki incelemelere göre gayet iyi bir ürüne benziyor.
Çok anlamıyorum ama Katar Pro'ya göre teknik özellikleri iyi. Özellikle switch olarak 30m daha fazla tıklama ömrü var.

Ben dün 212 TL'ye Razer Viper mini siparişi verdim, az sonra kurye teslim edecek. İnternetteki incelemelere göre gayet iyi bir ürüne benziyor.
Mouse seçerken yada alırken önemli olan ele oturması bu da kişinin tutuş şekline göre elinin eni ve boyuna göre değişir öyle herkes her mouse'u hemen almamalı bence yaklaşık 3 4 farklı mouse değiştirdim bu yüzden.

Mouse seçerken yada alırken önemli olan ele oturması buda kişinin tutuş şekline göre elinin eni ve boyuna göre değişir öyle herkes her mouse'u hemen almamalı bence yaklaşık 3 4 farklı mouse değiştirdim bu yüzden.
Evet ama Katar pro ile ölçüleri birbirine çok yakın olduğundan direk önermekte bir sorun görmedim. Üstteki mesajımı düzenleyip karşılaştırmayı bıraktım.

Rampage smx r44 alabilirsin 1 ay önce aldım ve mükemmel bir mouse 179TL

Bir karışım 25 cm Corsair Katar Pro modeli elime iyi oturuyordu aslında çift tıklama sorunu olmasaydı çok memnundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı