200 TL Müzik Dinlemek için Kulaklık Önerisi

Cansuanddoga

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.
Ben müzik dinlemek için kulaklık arıyorum. Bu aramayı çok uzun bir süredir yapmama rağmen pek kulaklık özelliklerinden anlayan biri olmadığımdan, anlayamadım ve emin olamadım. O yüzden kendim konu açma isteğinde bulundum.

Kulaklığı genel olarak yolda giderken ve yürürken kullanacağım, uzun süreli kullanacağım. Tercihen kablolu ve kulak içi kulaklık diye düşünüyorum, ama özellikleri iyiyse kulak üstüne de tamamım. Bluetooth pek tercih etmiyorum, telefonumun pili hızlı bitiyor ve Bluetooth'lu kulaklıkların olan pil ömrü bana yeter mi emin değilim.

Dinlediğim müzik türleri Rock, Alternatif/Bağımsız Müzik, Elektronik ve Elektronik Remixleri, çok az da Rap ile Enstrümantal var. Kulaklığın sesinin bas ağırlıklı yerine, dengeli olmasını veya tizlerinin güzel olmasını tercih ederim.

Bütçem 200TL civarı, kulaklık güzel olursa 300'e kadar çıkarabilirim.

Öneri yaparken basitçe neresi güzel diye açıklarsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizzat kullandığım kulaklık.Kulakligi taktiginizda seslerin %50'sini engelliyor müzik açtığınızda ise dışarıdan ses duymuyorsunuz. Basslar güzel.8 saat kesintisiz taktım hiçbir şekilde kulak agritmiyor. Tavsiye ederim

hiç düşünme al geç ses kalitesi kulak içi rahatlığı çok güzel

gsp 350 kullanıyorum evde, bunu da işte kullanıyorum hiç aratmıyor gsp 350'yi. Kablosu ince falan diyorlar ama çok hor kullanıyorum en ufak bi temassızlık ezilme yok hala 8-10 ay oldu alalı.

Bizzat kullandığım kulaklık.Kulakligi taktiginizda seslerin %50'sini engelliyor müzik açtığınızda ise dışarıdan ses duymuyorsunuz. Basslar güzel.8 saat kesintisiz taktım hiçbir şekilde kulak agritmiyor. Tavsiye ederim

Bunu görmüştüm, ama sesi dengeli değil diye okumuştum, genel olarak bas ağırlıklı deniyordu. Ses dengesi sizce nasıldır?

gsp 350 kullanıyorum evde, bunu da işte kullanıyorum hiç aratmıyor gsp 350'yi. Kablosu ince falan diyorlar ama çok hor kullanıyorum en ufak bi temassızlık ezilme yok hala 8-10 ay oldu alalı.

Bunu öneren ilk defa görüyorum, okuduğum çoğu yerde insanlar beğenmemişti, gerçi genel olarak Sennheiser CX-300 Precision 2 diye bir kulaklıktan buna geçenler sevmemişti. Kablosu çok ince duruyor gerçekten de. Jak girişi 2li mi 3lü müdür peki, fotosunda 2li duruyor gibi duruyor ama sormak istedim.
Merhabalar, Xiaomi markasının kulaklıkları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleme:

Hocam hala gidiyor mu kulaklık?

Ev kullanımı için Samson SR 850 tavsiye edebilirim. Ucuzdur 800-1000tl kulaklık sesi verir. Malzeme kalitesi düşük orta civarı. Sesi iyidir. Fiyat performans ürünüdür.

Geri
Yukarı