T.C. Numarası ile adres bulunabilir mi?

hayır yeni panel bilgileri çoktan sızdırıldı. her yıl sızdırılıyor fakat 9ay önce kavga ettiğin çocuk senin nerden hatırlasın o kısmı biraz daha aç ona göre yardımcı olucam
ve evine gelmek gibi bir durumu olursa eğer polisi arayıp araya sokacksın olayı 2 farklı dilden dinleyecekler çünkü ona senin ne yaptığın belli değil -genel sonuç gözün korkmasın -: panelden adresini bulup evine grldiyse, polis o şahsın evine gidip telefonunu ve bilgisayarından giriş yapmış mı yapmamışmı bulur (panel kullanmanın cezası çok büyüktür ve bu bi suç sayılır ) (her türlü sen kazanırsın dava açarsan)

Sen de onun gözünü korkutsaydın biraz askerim falan diye bak bakayım o kapıya gelecek cesareti bulabiliyor mu kendinde :D

Asker adamsın gelirse çek 2 tokat gönder bakkala neyinden korkuyosun?

Kişi panelden sizi tehdit edecek kadar zekiyse yüksek ihtimalle de asker olduğunuzda görür :D Onu gördükten sonra hafiften terlemeye başlar, orduda görevli birisine yapacağı en ufak yamukta başına alacağı belayı aklı 2 gram olan insan bile az buz tahmin edebilir.

Evet paneldeki bilgiler eski, T.C. numarası ile adresini bulabilir fakat 2016'da ikametgahın nerede gözüküyorsa o zamanın adresini görür, 2016'dan sonra ileri tarihli MERNİS sızılmışsa bulabilir ama şehir değiştirdiğini söylüyorsun bu nedenle pek bir şey olmaz, aklıma takılan şey Discord'daki arkadaş belki de bir çocuk veya çocuk değil diyelim geldi buldu seni askersin hocam ağzını burnunu dağıtsan bunun, bir daha gelmeye cesaret edebilir mi?

Hocam bulduğu bilgiler 2016'dan sızma bilgilerse sorun yok zaten ben 2021 2022'de yeni bir veri sızdımı onu soruyorum.

Korkma kardeşim bir şey olmaz 5 TL milletin soy ağacı çıkıyor ülkede veri açığı açık maalesef iki şikayet edersin olur biter.

Evet adresiniz güncel olarak gözükür benim anlamadığım asker olan birinin böyle korkusunun olmaması lazım aynı durumu astsubay abim yaşadı dava açtı ve kazandı.

Hocam nasıl güncel ya bu devlet bu kadar önemli bilgileri nasıl bu kadar kolay sızdırılıyor Allah'ım kafayı yiyeceğim.

2023'te de sızdırıldı diye biliyorum. Yani bazı panellerde halen daha güncel bilgiler mevcut. Ayrıca evine gelmek gibi bir şey yaparsa polisi ararsın olayı anlatırsın güzel bir sicil kaydı işlenir arkadaşa.

Hocam sokakta falan bir gün enseme yapışırlar diye korkuyorum.

Hayır yeni panel bilgileri çoktan sızdırıldı. Her yıl sızdırılıyor fakat 9ay önce kavga ettiğin çocuk senin nereden hatırlasın o kısmı biraz daha aç ona göre yardımcı olacağım.

Hocam şöyle düşünün sizin bir oyunda çok değerli bir kılıcınız var ve bir adamla sürekli kapışıyorsunuz ve bu adam sizin sürekli o kılıcınızı sizi öldürerek elinizden alıyor ve siz tekrar para yatırıp o kılıcı alıyorsunuz o çocuk gelip bir daha size kaptırıyor kılıcı ben böyle 10 15 kişinin sürekli bir oyunda itemlerini alırdım toplam 3000TL değerindeydi sattım bir güzel yemek yedim o parayla ama çocuk çok kinli bana karşı bu bilgileri 9 ay önce bulduğunu söylemişti o zaman atmıştı o zamandan beri hiç yazmadı bana discorddanda aktif olmadı ayriten onunda bende T.C. Bilgileri var LGS sonucu dahi var.

Şu an işler bayağı ilerlemiş diye biliyorum. Yani ikametgahın şu an nereye kayıtlı ise orası gözükür. Güncel adres sorguları ekleyen paneller var diye biliyorum.

Hocam çok gerildim bir şey yaparlar ya.

Evini bulur mu bilemem ama bir askerin Discord'daki çocuktan korkması garip geldi.

Hocam o kısmı yanlış yazdım ben 15 yaşında bir çocuğum kavga ettiğim elemanda 17 yaşında zaten ailemden asker ve polisler var benim.

Hocam askersin zaten ne olacak. Çek emaneti kenara gelebiliyorsa gelsin.

Hocam öyle olmuyor işte :(

2021 veya 22 datası da var diye biliyorum. Askersiniz aynı şeyleri sizde bulabilirsiniz.

Umarım öyledir hocam.

Evinize gelirse vurursunuz ağzına 2 tane aklı başına gelir bu arada güncel adres çıkıyor başıma geldi benzer bir olay.

Hocam bıçak çekerse yapabilecek bir şey yok.

Dostum, Discord ile işi olan adam evinin adresini bulsa ne olur? Ayrıca bu "evini bulup geleyeceğim" diyen elemanların çoğu 150 kilo obez oluyor. O PC başından kalkacak, sana gelene kadar kalp krizinden ölür.

Hocam biraz içimi rahatlattınız doğrusu çocuğun yüzü falan da var bende ama yine de tedirginim çocuk her türlü değere hakaret eden klasik bir Discord türemesi çünkü ne beklemezsinki.

Ve evine gelmek gibi bir durumu olursa eğer polisi arayıp araya sokacksın olayı 2 farklı dilden dinleyecekler çünkü ona senin ne yaptığın belli değil -genel sonuç gözün korkmasın -: Panelden adresini bulup evine grldiyse, polis o şahsın evine gidip telefonunu ve bilgisayarından giriş yapmış mı yapmamışmı bulur (panel kullanmanın cezası çok büyüktür ve bu bir suç sayılır ) (her türlü sen kazanırsın dava açarsan)

Hocam dava açamayacak kadar yaşım küçük zaten korkum bir gün okuldan çıkışımda bu çocuklar 8 10 kişi toplanıp beni beklerler mi zarar verirler mi?

Sizi tehdit etmek için bulmuştur yoksa bir şey yapacağı falan yok bence askerseniz hiç korkmanıza gerek yok.

Umarım hocam.

Sen de onun gözünü korkutsaydın biraz askerim falan diye bak bakayım o kapıya gelecek cesareti bulabiliyor mu kendinde :D

Hocam her türlü hareket var bu tiplerde türemenin önde gidenleri.

Asker adamsın gelirse çek 2 tokat gönder bakkala neyinden korkuyosun?

Hocam bıçak çekerse ne yapabilirim?

Kişi panelden sizi tehdit edecek kadar zekiyse yüksek ihtimalle de asker olduğunuzda görür :D onu gördükten sonra hafiften terlemeye başlar, orduda görevli birisine yapacağı en ufak yamukta başına alacağı belayı aklı 2 gram olan insan bile az buz tahmin edebilir.

Hocam öyle olmuyor işte astsubay asker bir arkadaşım geçenlerde 4 yabancı uyruklu tarafından köşeye sıkıştırılıp para istemiş adam vermek istemiyince hastanelik edip cüzdanını çalmışlar asker falan dinliyen yok ki.

Evet paneldeki bilgiler eski, T.C. Numarası ile adresini bulabilir fakat 2016'da ikametgahın nerede gözüküyorsa o zamanın adresini görür, 2016'dan sonra ileri tarihli MERNİS sızılmışsa bulabilir ama şehir değiştirdiğini söylüyorsun bu nedenle pek bir şey olmaz, aklıma takılan şey Discord'daki arkadaş belki de bir çocuk veya çocuk değil diyelim geldi buldu seni askersin hocam ağzını burnunu dağıtsan bunun, bir daha gelmeye cesaret edebilir mi?

Hocam 20 tane çocuk düşünün böyle ayrıca askerim kısmı çok yanlış oldu özür diliyorum.

Asker olan birisi Discord çocuğundan korkuyor, ilginç.

Hocam cevaplarınız için çok teşekkür ederim ve yanlış bilgilendirme yüzünden özür dilerim hızlı yazacağım diye yanlış yazdım ben asker değilim 15 yaşındayım karşıdaki çocukda 17 yaşında aile bireylerimden polis asker var sağ olun cevaplarınız için.

Hocam bulduğu bilgiler 2016'dan sızma bilgilerse sorun yok zaten ben 2021 2022'de yeni bir veri sızdımı onu soruyorum.

Hocam nasıl güncel ya bu devlet bu kadar önemli bilgileri nasıl bu kadar kolay sızdırılıyor Allah'ım kafayı yiyeceğim.

Hocam sokakta falan bir gün enseme yapışırlar diye korkuyorum.

Hocam şöyle düşünün sizin bir oyunda çok değerli bir kılıcınız var ve bir adamla sürekli kapışıyorsunuz ve bu adam sizin sürekli o kılıcınızı sizi öldürerek elinizden alıyor ve siz tekrar para yatırıp o kılıcı alıyorsunuz o çocuk gelip bir daha size kaptırıyor kılıcı ben böyle 10 15 kişinin sürekli bir oyunda itemlerini alırdım toplam 3000TL değerindeydi sattım bir güzel yemek yedim o parayla ama çocuk çok kinli bana karşı bu bilgileri 9 ay önce bulduğunu söylemişti o zaman atmıştı o zamandan beri hiç yazmadı bana discorddanda aktif olmadı ayriten onunda bende T.C. Bilgileri var LGS sonucu dahi var.

Hocam çok gerildim bir şey yaparlar ya.

Hocam o kısmı yanlış yazdım ben 15 yaşında bir çocuğum kavga ettiğim elemanda 17 yaşında zaten ailemden asker ve polisler var benim.

Hocam öyle olmuyor işte :(

Umarım öyledir hocam.

Hocam bıçak çekerse yapabilecek bir şey yok.

Hocam biraz içimi rahatlattınız doğrusu çocuğun yüzü falan da var bende ama yine de tedirginim çocuk her türlü değere hakaret eden klasik bir Discord türemesi çünkü ne beklemezsinki.

Hocam dava açamayacak kadar yaşım küçük zaten korkum bir gün okuldan çıkışımda bu çocuklar 8 10 kişi toplanıp beni beklerler mi zarar verirler mi?

Umarım hocam.

Hocam her türlü hareket var bu tiplerde türemenin önde gidenleri.

Hocam bıçak çekerse ne yapabilirim?

Hocam öyle olmuyor işte astsubay asker bir arkadaşım geçenlerde 4 yabancı uyruklu tarafından köşeye sıkıştırılıp para istemiş adam vermek istemiyince hastanelik edip cüzdanını çalmışlar asker falan dinliyen yok ki.

Hocam 20 tane çocuk düşünün böyle ayrıca askerim kısmı çok yanlış oldu özür diliyorum.

Hocam cevaplarınız için çok teşekkür ederim ve yanlış bilgilendirme yüzünden özür dilerim hızlı yazacağım diye yanlış yazdım ben asker değilim 15 yaşındayım karşıdaki çocukda 17 yaşında aile bireylerimden polis asker var sağ olun cevaplarınız için.
Nereden baksan haklısın hocam. Üstelerse döv. Bunlar hukuktan falan anlamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı