200 TL Oyun İçin Kulaklık Önerisi

Froter

Kilopat
Daha fazla  
200 TL'ye oyun ve müzik için kulaklık arıyorum. Ayrıca mikrofonu da önemli. Aklımda birkaç kulaklık var özellikle Rampage'i beğendim. Bu arada şu özelliklerin olması lazım 7.1 ses, mikrofon gürültü engelleyici olsun, kablosu örgülü ve dayanıklı olsun. Ayrıca Rampage Alpha X'in inceleme videosu var. Onun dışında kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage bende yani everesti bende sevmiyorum ama bu kulaklık inceleme videosu falan güzel geldi. Ses kalitesi ve mikrofonu güzel yani. Neyini beğenmediniz? Bide MH320 7.1 değil oda biraz kararsız bıraktı beni.

Bu butcede saglam 7.1'li kulaklik bulamazsin. Ki sanal 7.1'lerin hepsi rezalet. O inceleme videolari da goz boyama. Sponsorluk sebebiyle ballandira ballandira anlatiyorlar ama beyefendiler kendi sistemlerinde asla o modelleri kullanmiyorlar. Butcenizi biraz asip Corsair HS50 alabilirsiniz. Onun disinda MH320 alinmali bu butcede.

MH320 aldım 2-3 gün önce. Biraz ağır bir kulaklık gibi geldi. Performansından memnun kalsam da rahatlık benim için önemli ve ağırlığı hoşuma gitmedi.

Ayrıca ben çok alışkın değilim kulaküstü kulaklıklara. Bu sebeplede olabilir ama daha rahat kulaklıklar kullanmıştım. Gördüğüm tek sıkıntısı buydu. Alışılabilecek bir şey bu. Geri kalan performansı beni fazlasıyla memnun etti.
Rampage bende yani everesti bende sevmiyorum ama bu kulaklık inceleme videosu falan güzel geldi. Ses kalitesi ve mikrofonu güzel yani. Neyini beğenmediniz? Bide MH320 7.1 değil oda biraz kararsız bıraktı beni.

7.1 olmamasına rağmen ses kasma konusunda bir sorun yaşamadım ayrıca. Tabi 7.1 ile karşılaştırılamaz ama onu veren kulaklıklar zaten pahalı fazlasıyla.

7.1 her markanın kaliteli olmuyor biliyorumda. Arkadaş rahat demedi rahatlık önemlide. Sadece ağırlık mı var yani ? @asum812

Aynen biraz ağır geldi. İlk taktığımda boynumda ağrı yaptı hatta. Daha önce kullandığım kulaklıklarda yaşamadım bu sorunu ama şu anda alıştım ve ağrı hissetmiyorum diyebilirim. Yine de biraz ağır gibi. Ayrıca kafa bantlarıyla gayet rahat oturuyor.

MH320 ürününün yorumlarını okudum bu kulaklığı kesinlikle almıcam. Rampage alpha x'i biraz daha araştırıp, yorumları okuyup incelicem. Bu arada başka arkadaşlarında önerilerini bekliyorum.

MH320 ürününün yorumlarını okudum bu kulaklığı kesinlikle almıcam. Rampage alpha x'i biraz daha araştırıp, yorumları okuyup incelicem. Bu arada başka arkadaşlarında önerilerini bekliyorum.
Sana önerim bütçeni arttırıp güzel bir kulaklık alman Corsair HS50 (240 TL) veya biraz daha arttırıp Arstic 3 alman. Arstic 3 şuan 350 TL fakat indirimde 300 TL oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı