200 TL oyun önerisi

Aşağıdaki oyunlardan hangisii veya hangilerini almak daha mantıklı.

• Only climb: Better together

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    15

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Kioxia M.2 500 Gb
Ekran kartı
Rx 6500 Xt
Anakart
ASUS P5G41T-M LX
İşlemci
İ3 12.Nesil
Merhaba Steam'de şu anda indirimde olan ve beğendiğim oyunları koydum sizce hangisini veya hangilerini seçmeliyim? Bütçem 200 TL.

Bu oyunlar haricinde alınabileyeceğim sizce başka hangi oyunlar var?

Beğendiğim oyunlar:

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition ( 32 TL )

7 Days to Die ( 39 TL )

Raft ( 31 TL )

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ( 55 TL )

Riders Republic ( 174 TL )

Only climb: Better together ( 48 TL )

Crysis Remastered trilogy ( 46 TL ) ( Crysis 1 - 2 - 3 remasterdı içeriyor )

The Witcher trilogy ( 210 TL ) ( The Witcher 1-2-3 var )

Bu oyunlardan hangilerini almalıyım sizce anket için 1 oyun seçmeyin en mantıklısından.
En mantıksızına doğru seçin çünkü ona gör almayı düşünüyorum.

Nasıl yani trilogy paketinin içine DLC ekliyebiliyor muyuz?

240 TL Oluyor Bütçemi Çok Zorlamam Lazım
Hocam ikisi arasında karar verin o zaman.Bana göre Witcher derdim uzun soluklu+grafikler+combat mekanikleri vs. taş gibi.Eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız Witcher da hoşunuza gidecektir.

Hocam ikisi arasında karar verin o zaman. Bana göre Witcher derdim uzun soluklu+grafikler+combat mekanikleri vs. taş gibi. Eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız Witcher da hoşunuza gidecektir.

Sizce aralarından sadece The Witcher trilogy veya Witcher 3'ü alıp yanında bir tane daha oyun almak mantıklı mı yoksa ucuz oyunlardan bir sürümü almalıyım.

Son düzenleme:
Sizce aralarından sadece The Witcher trilogy veya Witcher 3'ü alıp yanında bir tane daha oyun almak mantıklı mı yoksa ucuz oyunlardan bir sürümü almalıyım.
Witcher 3+ alabiliyorsanız bir tane oyun seçeneği güzel. Daha da uzun süreler gitsin diyorsanız zam gelme ihtimali olan ucuz oyunları alın bence. Terraria'yı da unutmayın : )

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı