200 TL oyun ve ders için mikrofon tavsiyesi

359149

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba dostlar. Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim, açmadıysam kusura bakmayın. Bütçem 200 TL. Ek bir şeye ihtiyaç duymadan direkt anakartıma bağlayarak kullanabileceğim bir mikrofon arıyorum. Beni ayar yapmakla uğraştırmazsa iyi olur. Tak çalıştır mantığında olması daha iyi yani benim için. Eğer ayar yapacaksam YouTube'da rehberi olursa çok iyi olur. Bütçem dediğim gibi 200 TL. Küçük esnemeler olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

BM800 öneren görmüştüm forumda.
İsterseniz bir göz atabilirsiniz.

Hocam ben de gördüm fakat ayar yapmak lazım mı? Phantom lazım mı? Bunlar hakkında bilgim yok. Bu yüzden bu konuyu açtım.

Merhaba dostlar. Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim, açmadıysam kusura bakmayın. Bütçem 200 TL. Ek bir şeye ihtiyaç duymadan direkt anakartıma bağlayarak kullanabileceğim bir mikrofon arıyorum. Beni ayar yapmakla uğraştırmazsa iyi olur. Tak çalıştır mantığında olması daha iyi yani benim için. Eğer ayar yapacaksam YouTube'da rehberi olursa çok iyi olur. Bütçem dediğim gibi 200 TL. Küçük esnemeler olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

Kankam ben BM800 kullnıyorum internete bkarsan öyle karışık değil ayar yapmayı gösterıyorlar BM800 unboxing yazınca ses kalitesi vs müthiş ama laptop kullanıyosan eğer ki ses kartı alman gerekebilir.

Kankam ben BM800 kullnıyorum internete bkarsan öyle karışık değil ayar yapmayı gösterıyorlar BM800 unboxing yazınca ses kalitesi vs müthiş ama laptop kullanıyosan eğer ki ses kartı alman gerekebilir.
Laptop değil dostum. B450M-A Pro Max anakartım var. Ses testi yapıp paylaşmanız mümkün mü? Ayarların olduğu videoyu bulamadım atabilir misiniz?
BM800 almayın. Ben de var, phantom power olmadan düzgün çalışmıyor. Düzgün çalışmıyor derken, aşırı dip ses yapıyor. Bence BM80'e o fiyatı vermek yerine BOYA'nın bu ürününü alabilirsiniz.
Ayar falan yaptınız mı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı