200 TL Oyuncu Faresi Önerisi

Bu fiyata yanlarda RGB olan Gamepower bulabilirsiniz onlarda elinizde kalır. Şanslı iseniz bozulmaz ama sensörüdür Switch'leridir kalitesiz olduğu için oyunda iyi performans alamazsınız. RGB var zaten PulseFire Core'da RGB'den önce farenin kalitesi daha önemli RGB şerit çok istiyorsanız 300 TL'ye Rival 3 var.

Eki Görüntüle 1264144

Heh,evet hocam hep karşıma rival 3 çıkıyor.190,200 civarı hep gamepower ve rampage karşıma çıkıyor.RGB şerit evet rival 3 fakat bi 300 tl mouse için pahalı olucağını düşünüyorum.
Ya ben anlamadım.Bakın Logitech dediniz,logitech çift tıklama vs,Gamepower dediniz,kronik sorun bu doğru,Rampage zaten ben önermiyorum.Ben şaşırdım yahu😄

Heh, evet hocam hep karşıma Rival 3 çıkıyor. 190, 200 civarı hep Gamepower ve Rampage karşıma çıkıyor. RGB şerit evet Rival 3 fakat bir 300 TL mouse için pahalı olacağını düşünüyorum.

Hocam o zaman PulseFire Core bakabilirsiniz bende RGB severim ama bir süre sonra insan kafasına takmıyor.

Sana göre alınmaz, fiyatına göre alınabilecek en iyi mouselardan biri bana kalırsa, dandik marka almaktansa Logitech bu modeli almayı düşünmeli.

Alınmama sebebini belirttim ayrıca kullandım hem de sadece bana göre değil HyperX dandik değil Logitech HyperX'in yanından bile geçemez.
Benim tutuş şeklim palm grip.
ürün boyutu: 11.94 x 6.35 x 3.81 cm olacağını sanıyorum

HyperX dandik diye bir şey dediğimi nereden çıkarttınız. 😆

Çünkü HyperX öneriyordum ona dediniz sandım.
Ayrıca G203 neden alınmaz.
Bu arada 5 ay G203 kullandım sensörü gerçekten berbat tıklama hissiyatı idare eder.

Çünkü HyperX öneriyordum ona dediniz sandım.
Ayrıca G203 neden alınmaz.
Bu arada 5 ay G203 kullandım sensörü gerçekten berbat tıklama hissiyatı idare eder.
Hocam peki corsair m55 pro? (Ben bi karar veremedim ya ben sadece palm grip olan 150-230TL mouse un yanlarında rgb şerit olan mouse istiyorum

Geri
Yukarı