200 TL Oyuncu Faresi Önerisi

Mothitron

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere 200 TL bütçem var ve oyuncu faresi almak istiyorum. Aklımda Steelseries Rival 110 ve Cooler Master MasterMouse Pro L modelleri var, sizce bu modeller arasında hangi modeli almalıyım? Ayrıca sizin önerdiğiniz bir model var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben, attığım linkteki ürünleri kullanıyorum gayet memnunum. Herhangi bir sorun yaşamadım, mouse yağ gibi kayıyor ve bu fps oyunlarında çok iyi oluyor.

Ben, attığım linkteki ürünleri kullanıyorum gayet memnunum. Herhangi bir sorun yaşamadım, mouse yağ gibi kayıyor ve bu fps oyunlarında çok iyi oluyor.
Mosue iyi olabilir ancak ergonomisi ve sensör kalitesi olarak G102 daha iyi. Ve G300S'de bir FPS mouseuna göre çok fazla makro var ki yanlışlıkla dokunulabiliyor.

Mosue iyi olabilir ancak ergonomisi ve sensör kalitesi olarak G102 daha iyi. Ve G300S'de bir FPS mouseuna göre çok fazla makro var ki yanlışlıkla dokunulabiliyor.
Ben de aynı mouse ' yi kullanıyorum senin muhtemelen parmakların büyük ki tuşlara yanlışlıkla basıyorsun. Benim hiç öyle bir derdim olmadı fakat g102 alma şansı varken g300s alınmamalı.

Tabi ki, g102 almak isterse alsın. Kendi düşüncesine göre makro veya normal almak isterse ona göre alır.

Steelseries Rival 110 iyidir. Ben kullanıyorum 1 aydır. Gayet güzel 7200 DPI olabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı