200 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
200 TL
Kulak içi isterse alabilir. Kulak üstü olarak bu attığım model iyidir güzel ses verir. Sharkoon ER3 de var biraz düşüğe ama alınırsa mpow EG10 daha iyi olur.

Yan sanayi ürün almayın. Rampage'den iyi dediği ürün zaten Rampage'nin ucuza getirip üzerine logo bastığı ürün. Ayıptır yahu.

Nays ve kuponlarla baya uygun alınır bu cihazlardan birisi.

Nays ve kuponlarla baya uygun alınır bu cihazlardan birisi.

Dostum diğerlerini bilmem Sharkoon ER3 güzel ama Rampage önermiyoruz forumca.

Bilmiyorsan senin suçun. Senin ''Rampeyç'' diye önerdiğin markayı önermiyoruz. :D
Galiba anlamak istemiyorsunuz. Ben sadece kulakiçi modellere bakmasının daha iyi olacağını, benim önerdiğim marka kötü ise arkadaşın önerdiği JBL'ede bakabileceğini anlattım. Amacını işi yokuşa sürmek galiba. Önerdiğiniz kulaklık alınacak kulaklık değil. İncelemelerine baktım tamamen kumar olur önerdiğiniz kulaklığı almak.

Dostum diğerlerini bilmem Sharkoon ER3 güzel ama Rampage önermiyoruz forumca.
Rampage önermiyoruz diye bir kural yok. Rampagenin gayet alınabilir kulaklıkları, mauseleri, klavyeleri var. Geçenlerde mausesini aldım gayet memnunum.

Galiba anlamak istemiyorsunuz. Ben sadece kulakiçi modellere bakmasının daha iyi olacağını, benim önerdiğim marka kötü ise arkadaşın önerdiği JBL'ede bakabileceğini anlattım. Amacını işi yokuşa sürmek galiba. Önerdiğiniz kulaklık alınacak kulaklık değil. İncelemelerine baktım tamamen kumar olur önerdiğiniz kulaklığı almak.

Rampage önermiyoruz diye bir kural yok. Rampagenin gayet alınabilir kulaklıkları, mauseleri, klavyeleri var. Geçenlerde mausesini aldım gayet memnunum.

Daha fazla anlatıcam anlamıcaksınız. Önerebilirsiniz.

Geri
Yukarı