200 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

AlpNarcıkara

Hectopat
Yer
Gaziemir, İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar, maksimum 200 lira bütçem var. Oyuncu kulaklığı istiyorum, 7.1 desteği olursa güzel olur ve birde mikrofonu kaliteli olsun mikrofon çok önemli benim için. Amazondan G430 alabilirim 200 liraya denk geliyor. Önerileriniz nelerdir ?

Arkadaşlar, maksimum 200 lira bütçem var. Oyuncu kulaklığı istiyorum, 7.1 desteği olursa güzel olur ve birde mikrofonu kaliteli olsun mikrofon çok önemli benim için. Amazondan G430 alabilirim 200 liraya denk geliyor. Önerileriniz nelerdir ?

Merhaba,

Bahsettiğiniz G430'un performansı konusunda yardımcı olamayacağım, mağazada cep telefonumla müzik denemesi yapmıştım. Kulaklığın kulağa oturması, ergonomisi mükemmeldi ve fazlasıyla rahat, hafif geldi, bu yönünü tavsiye ederim.

Dostum ben amazondan bir kaç ay önce G430 aldım sanırım 190 lira civarı geldi .Kulaklık her açıdan mükemmel tavsiye ederim ayrıca Türkiye fiyatına göre amazondan almanı öneririm

Razer kraken kullanıyorum ben 8 aydır, eğer ses kasmak için alıyorsan tam bir canavar şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı