200 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

korjuprensi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim 200 liraya yaklaşık bir bütçem var ve 200 liraya yakın olan oyuncu kulaklıklarını araştırdım ve buldum. Benim için önemlı olan iyi ses vermesi, kaliteli ve konforlu olmasıdır. Mikrofonu çok önemli değil. Sizce Logitech G230, GAMECOM 388 PLANTRONİCS, SNOPY SN-RW 1, HYPERX CLOUD STİNGER, MSI DS501, Creative Tactic 3D Rage mi karar veremedim. Sizin tavsiyeniz nelerdir? Hangilerini alırdınız? Lütfen cevap olarak yazınız.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben normalde hali hazırda Cloud Core kullanıyordum. 3 haftalığına Cooler Master MasterPulse modelini deneme fırsatına eriştim. Ses performansı olarak MasterPulse daha iyi. Malzemede çoğunlukla metal ve kaliteli plastik kullanılmış zaten o yüzden gayet dayanıklı. Benim kulaklarım biraz büyüktür ve aralıksız 2 saat kullanınca kulağımdan çıkarma isteği oluşuyor. Ancak 30 saniye falan dinlendirince gene bir 2 saat falan gidiyor. Eğer kulaklarınız ortalama büyüklükte ise ya da daha küçükse bu süre çok daha uzar. Mikrofonu kötü maalesef. Mikrofon önemsiz ise bu bütçede MasterPulse modelini öneririm ben.

Ben normalde hali hazırda Cloud Core kullanıyordum. 3 haftalığına Cooler Master MasterPulse modelini deneme fırsatına eriştim. Ses performansı olarak MasterPulse daha iyi. Malzemede çoğunlukla metal ve kaliteli plastik kullanılmış zaten o yüzden gayet dayanıklı. Benim kulaklarım biraz büyüktür ve aralıksız 2 saat kullanınca kulağımdan çıkarma isteği oluşuyor. Ancak 30 saniye falan dinlendirince gene bir 2 saat falan gidiyor. Eğer kulaklarınız ortalama büyüklükte ise ya da daha küçükse bu süre çok daha uzar. Mikrofonu kötü maalesef. Mikrofon önemsiz ise bu bütçede MasterPulse modelini öneririm ben.
bu kulaklık internette satılıyor. Ailem internetten alışverişe güvenmiyor.Ben Bu kulaklıkları vatan bilgisayar ve mediamarkt'dan bulduğum için bu kulaklıkarın hangisi daha iyi olduğunu sordum ama yinede yardımın için saol.

HyperX Cloud Stinger çok iyi görünüyor ben onu alacağım. Mikrofonu da kaliteli ve kulaklık baya rahatmış.
Düzenleme: G230 kullanmıştım ve bence iyi değildi. Kulağımı sarmıyordu dışarıdan çok ses almıştım.

Gameekstra ve Adeksstore'un fiziksel mağazaları var İstanbul'da. Oradan alabilirsiniz. Stinger ve Gamecom 388 dışında orada alınabilecek kulaklık yok. Stinger daha iyidir Gamecom 388'den. Ancak MasterPulse'da Cloud Core'da ikisinden de daha iyidir.

Gameekstra ve Adeksstore'un fiziksel mağazaları var İstanbul'da. Oradan alabilirsiniz. Stinger ve Gamecom 388 dışında orada alınabilecek kulaklık yok. Stinger daha iyidir Gamecom 388'den. Ancak MasterPulse'da Cloud Core'da ikisinden de daha iyidir.
Yanıtın için saol. Ben İstanbul'da yaşamıyorum ama güvenilir bir sitede buldum. Aileme sorucam.
cevabın için çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı