200 TL Oyuncu Kulaklığı

Emir00

Hectopat
Daha fazla  
Baya bir araşdırdım ama hala kesin sonuca ulaşmış değilim. Birkaç seçeneğim var.
  • -Logitech G430 (280 TL) (amazon: 140 TL)
  • -Steelseries siberi v2 (300)(amazon: 160)
  • -Steelseries 200 (230 TL) (amazon: 175 TL)
  • -Snopy rampage sn-rw1 (180)
  • -HyperX cloud (190)
Bu beşi arasında kararsızım hala ama HyperX'de 7.1 olmaması ve Snopy'nin bu kulaklığı ne kadar olumlu yorumlar alsa da Snopy belli olmaz düşüncem falan beni daha çok G430'a ve SteelSeries'lere yönlendirdi.
Daha önce kullanan veya araştıran yani tavsiyesi olan lütfen yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklıkta istediğiniz öncelikler ve istekleri tam olarak nedir? Orada ki modeller arasında alınabilecek adam akıllı tek model Cloud Core modelidir.

Kulaklıkta istediğiniz öncelikler ve istekleri tam olarak nedir? Orada ki modeller arasında alınabilecek adam akıllı tek model Cloud Core modelidir.
7.1 surround olsun istiyorum.CS GO gibi oyunlarda iyi ses kasabilmek istiyorum.dayanıklı olsun istiyorum.ses kalitesi kadar mikrofonuda çok üst düzey olmasada sesimi güzel şekilde iletsin ve ağır olmayıp kulak bantlarındaki deri veya sünger iyi olsun istiyorum ve 250 tl yi aşmasın

V2 zaten çok kötü bir kulaklık. Mikrofonu kötü, kablosu kötü, ses yalıtımı kötü. G430 ise G230 gibi çok çabuk kırılan bir kulaklık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı