200 TL RC Drift Arabası Önerisi

Xamazunga

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana, Turkey
Uzun zamandan beri RC arabalara merak saldım. Bilgisayarı sadece RC drif videosu izlemek için açar oldum. Artık biraz da olsa para biriktirdim ve RC araba almaya karar verdim. Öncelikle drift yapmak istiyorum. Elektrikli olacak. Bütçem 200 TL'den başlıyor. Çok pahalı olmasın istiyorum. Tabi fiyatlar konusunda RC arabalardan pek anlamam. Güçlü kayabilecek iyi bir araba biliyorsanız siz yinede önerin. Trabzon'da yaşıyorum. Yani buradan alamam, büyük ihtimal internetten sipariş edeceğim. Başlangıç seviyesi bir şey önerirseniz güzel olur.

O fiyatlara düzgün bir RC Model bulman çok zor bütçeni biraz daha arttırıp 350-400 arası bir RC Model alabilirsin. 350-400 TL aralığında dahi güzel bir RC bulman zor olabilir. Arazi aracı almanı tavsiye ederim o fiyatlara. Top Models sitesinden bakabilirsin.

Gerçek bir RC Model kullanmak istiyosan en azından 1000 TL'yi gözden çıkarmalısın 0(536)052 1001 bu numaradan bana ulaşabilirsin. Whatsapp'den benimkinin videolarını atabilirim ve aklındaki soruları cevaplayabilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı