200 TL sinek kaydı yapan tıraş makinesi önerisi

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Erkek bakım seti arıyorum. İçinden çıkan traş makinesi sinek kaydı gibi kesmesi istiyorum. Vücut için de geçerli. Bütçe 200 ₺ ve uzun ömürlü olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim. :) Braun Series 3 300s Şarj Edilebilir Elektrikli Tıraş Makinesi 220TL fakat hiçbir satıcıda bulunamadığını belirtiyor site. Braun Series 3 310s Şarj Edilebilir Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi ise 240TL. 310s Modelinde perakendecileri bul seçeneği aktif ama detaylara girince satıcı bulunamadığını belirtiyor. Garip bir durum, site moderatörleri iş yapmıyor sanırım. :D Ama modelleri internetten araştırarak bulabileceğinizi umuyorum. (Bence bulursunuz.) İyi günler iyi araştırmalar. :kıkırda::matrix:

Rica ederim. :) Braun Series 3 300s Şarj Edilebilir Elektrikli Tıraş Makinesi 220TL fakat hiçbir satıcıda bulunamadığını belirtiyor site. Braun Series 3 310s Şarj Edilebilir Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi ise 240TL. 310s Modelinde perakendecileri bul seçeneği aktif ama detaylara girince satıcı bulunamadığını belirtiyor. Garip bir durum, site moderatörleri iş yapmıyor sanırım. :D Ama modelleri internetten araştırarak bulabileceğinizi umuyorum. (Bence bulursunuz.) İyi günler iyi araştırmalar. :kıkırda::matrix:
Bahsettiğininiz model bu sanırım :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet evet bu model. Ne olduğu belli olmayan makineleri almak yerine 50TL ekleyip garantili bu ürünü almak çok daha mantıklı. :) Bebek cildi gibi tertemiz oluyorsun traş sonrası. 2 sene rahat kullanırsın. Sakalların çok sert ise 1 sene sonra başlık değiştirebilirsin. Dediğim gibi sakalların sert ise ve bu ürünü alacaksan alırken yedek parçalarını da almayı unutma, yeni modeller çıkınca bıçaklarını yani o başlıkları felan bulmakta zorluk çekersin. :)

Son düzenleme:
Evet evet bu model. Ne olduğu makineleri almak yerine 50TL ekleyip garantili bu ürünü almak çok daha mantıklı. :) Bebek cildi gibi tertemiz oluyorsun traş sonrası. 2 sene rahat kullanırsın. Sakalların çok sert ise 1 sene sonra başlık değiştirebilirsin. Dediğim gibi sakalların sert ise ve bu ürünü alacaksan alırken yedek parçalarını da almayı unutma, yeni modeller çıkınca bıçaklarını yani o başlıkları felan bulmakta zorluk çekersin. :)
Ürünü inceledim ama sadece traş makinesi çıkıyor. Ben set halinde almak istiyodum ama :) Bunun gibi. Örnek olarak attım sadece aksesuarlar için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu önermedim çünkü sinek kaydı traş istiyordunuz ve bu set iki arkadaşımda da vardi ikisi de ne zaman sinek kaydı traşı olmak istese yüzleri tahriş oluyordu. Ben bu seti kullanmadım ondan dolayı kendi yorumumu yapamam ama arkadaşlarım bunu yaşadı. Yine de seçim senin. :)

Bunu önermedim çünkü sinek kaydı traş istiyordunuz ve bu set iki arkadaşımda da vardi ikisi de ne zaman sinek kaydı traşı olmak istese yüzleri tahriş oluyordu. Ben bu seti kullanmadım ondan dolayı kendi yorumumu yapamam ama arkadaşlarım bunu yaşadı. Yine de seçim senin. :)
Önerdin diye değil örnek olarak attıö zaten yani senin önerdiğin bir set için de satılmoyor mu? Ayrıca vücut içinde almak istiyorum set olarak yani demek istediğim :)

Yok hocam set değil. Ben sizin sorduklarınız arasında yüz tıraşını baz alarak o ürünü önerdim. Ve tabi ki sağlamlık olarak. :) Bahsettiğin şekilde set almak istiyorsan biraz bütçeyi arttırmalısınız hocam. (Dolar yükseldi felan anladınız siz .:D) 200TL ile set alırsınız ama çok fazla tahrişe maruz kalabilirsiniz, bütçeyi biraz daha arttırın örnek olarak attığınız setin daha iyisini alın kafanız rahat etsin hocam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı