Satıldı 200 TL Steam Kodu 160 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
steam kodu.jpg

Playstore üzerinden 235 TL'ye aldığım 200 TL Steam kodunu, 160 TL'ye satıyorum. Faturaya ek olduğundan, bir nevi kodu nakit paraya çevirmek istiyorum. Ödeme alındıktan sonra kodu Teamviewer ile girebilirim. Kodun geçersiz çıkma ihtimali çok zor çünkü daha önce 5 kez kod sipariş verdim ve hepsini hesabıma başarıyla yükledim. Sipariş görsellerini gönderebilirim. Daha önce forumda 1 kez Steam kodu sattım ve CS:GO kasalarını nakit paraya çevirdim, yani referans gösterebilirim.

Kodu vermek yerine, Steam üzerinden indirimli oyun gönderebilirim. Papara veya EFT ile ödeme alabilirim. Telegram, e-posta veya Steam üzerinden iletişime geçebiliriz.

Eki Görüntüle 902569
Playstore üzerinden 235 TL'ye aldığım 200 TL Steam kodunu, 160 TL'ye satıyorum. Faturaya ek olduğundan, bir nevi kodu nakit paraya çevirmek istiyorum. Ödeme alındıktan sonra kodu Teamviewer ile girebilirim. Kodun geçersiz çıkma ihtimali çok zor çünkü daha önce 5 kez kod sipariş verdim ve hepsini hesabıma başarıyla yükledim. Sipariş görsellerini gönderebilirim. Daha önce forumda 1 kez Steam kodu sattım ve CS:GO kasalarını nakit paraya çevirdim, yani referans gösterebilirim.

Kodu vermek yerine, Steam üzerinden indirimli oyun gönderebilirim. Papara veya EFT ile ödeme alabilirim. Telegram, e-posta veya Steam üzerinden iletişime geçebiliriz.
200 TL'lik kod neden 235 lira?

200 TL'lik kod neden 235 lira?
Çünkü internet faturama ek olarak alıyorum ve taksitlendirme yapılabiliyor ama ben taksit yapmayacağım. Ay sonu faturaya girecek lakin maaşı çekmeye çok olunca böyle yapıyorum bazen.

Ay sonu Türk Telekom:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kodu aşağıdaki konudan 155 TL'ye satılmıştır.

Konu satıldı olarak değiştirilebilir. İşlem tamamdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı