200 TL Stereo oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Bütçe
200

Slynon

Centipat
Merhabalar,

Bir süredir oyuncu kulaklıklarını inceliyorum. Ancak çok fazla seçenek olduğu için karar veremedim. Genellikle CS:GO gibi FPS oyunlarını oynuyorum.
Önemli olan; ses kalitesi, mikrofonu ve dayanıklılığı. Bütçe 150 - 200 (+-20) lira. Bütçe düşük olduğu için illa 7.1 olsun gibi bir beklentim yok hatta hiç olmasa daha iyi stereo candır :)

Kulaklık önerisi adlı çok fazla konu var. Ancak, diğer konularda çoğu kişi kullanmadığı kulaklıkları da sırf başkaları öneriyor diye önermiş. Bu konuya özel benim sizden ricam kullanıcısı olduğunuz ürünler hakkında bilgi vermeniz.

Herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Bir süredir oyuncu kulaklıklarını inceliyorum. Ancak çok fazla seçenek olduğu için karar veremedim. Genellikle CS:GO gibi FPS oyunlarını oynuyorum.
Önemli olan; ses kalitesi, mikrofonu ve dayanıklılığı. Bütçe 150 - 200 (+-20) lira. Bütçe düşük olduğu için illa 7.1 olsun gibi bir beklentim yok hatta hiç olmasa daha iyi stereo candır :)

Kulaklık önerisi adlı çok fazla konu var. Ancak, diğer konularda çoğu kişi kullanmadığı kulaklıkları da sırf başkaları öneriyor diye önermiş. Bu konuya özel benim sizden ricam kullanıcısı olduğunuz ürünler hakkında bilgi vermeniz.

Herkese teşekkür ederim.

Bu ürüne pek güvenmiyorum, öven olduğu kadar gömen de var.

''Gamepower Jin Rainbow'' şu an alabileceklerim arasında ilk sırada

Kullanan arkadaşlardan @hakan yaeger ve @theYagi yardımcı olacaktır. Tek sorunu kulak ağrısı yapması uzun kullanım sonrası. Daha konforlu bir kulaklık için Sharkoon Rush ER3 bakabilirsiniz. Ama ses kalitesi H2016D'nin gerisinde. :) Havit tüm Dünya'ya üretim yapan büyük bir firma. Güvenilirdir yani. :)

Buna güvenmiyorsanız Gamepower'e güvenmeniz çok saçma ürün diğer ürünlere göre biraz daha kaliteli olsa da Sharkoon ile yarışamaz.
Sharkoon'un inceleme videolarında mikrofon testlerinde sanki arka gürültüyü çok fazla alıyor gibi.
Rica etsem Gamenote H2016 kullanan birisi şu soruları cevaplayabilir mi?

* Mikrofonu çok fazla dip ses alıyor mu?
* Kulaklık ses seviyesi, bass seviyesi yeterli düzeyde mi?
'' Rampage RM-K19 Raging Plus '' aldım. Daha iyisi de olabilir, ancak memnunum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı