200 TL tıraş makinesi önerisi

Eki Görüntüle 1109753

Bilmiyorum tıraş makinesi gibi ürünlerde geçerli mi ama gözüme çarptı. Olmadı sizdeki 25 lirayı kullanırsınız.
Rica ederim. Hayırlı olsun şimdiden.
Sanırım yok ama siz yine de bir bakın.

Çok teşekkür ederim. Bütçeyi aşmazsa almaya karar verdim. Hayırlısı hakkımızda. Tekrar her şey için teşekkürler 🙏🏻
Çok teşekkür ederim. Bütçeyi aşmazsa almaya karar verdim. Hayırlısı hakkımızda. Tekrar her şey için teşekkürler 🙏🏻

O cihaz hariç hepsini kapsıyor indirim :) sağlık olsun 25 TL indirim kuponu kullanırız.

Çok teşekkür ederim gerçekten güzel bir ürün gibi incelemelere göre ve deneyimlerinize göre. Umarım teknolojinin azizliğine uğramayız :) pek şanslı değilim bu konularda.

Umarım hocam, 14 gün içinde iade hakkınız var zaten bir şey olursa iade edersiniz. Ben şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Belirtmek istediğim 2 nokta var. Birincisi cihaz ilk geldiğinde 5 saat falan şarj edin, kullanma kılavuzunda yazıyor.
İkincisi ise başlık değiştirmek garip gelebilir, zorlamayın yani. Aslında çok kolay ama yorumlarda falan çok gördüm. Zaten takması kolay iki tane birbirine geçen yer var onları denk getirip hafif bastırınca oturuyor.
Çıkarmak için ise saat 12 yönünda baş parmağınızla hafif kuvvet uygulmanız yeterli olacaktır.
En olmadı cihaz ismi başlık değistirme diye aratırsan videolar var onlardan yararlanabilirsin.

Dükkanda şunu( point pt 888 - Google Alışveriş) kullanıyoruz.
Şöyle düşün bu makine senin 20 yılda kuşlanıcağın kadar 2 senede kullanıldı. Ve şu an hala hiçbir sıkıntısı yok.

Teşekkür ederim yanıtınız için.
@RamooY an itibari ile sipariş vermiş bulunmaktayım. Geçen ay bazı sıkıntılardan dolayı sipariş verememiştim. İlk deneyimlediğim an detaylı olarak yazacağım.

Son düzenleme:
@RamooY an itibari ile sipariş vermiş bulunmaktayım. Geçen ay bazı sıkıntılardan dolayı sipariş verememiştim. İlk deneyimlediğim an detaylı olarak yazacağım.

Tamamdır, ilk kullanımdan önce 4-5 saat şarj edin, kullanma kılavuzunda öyle yazıyor çünkü.

Tamamdır, ilk kullanımdan önce 4-5 saat şarj edin, kullanma kılavuzunda öyle yazıyor çünkü.
Tamamdır çok teşekkür ederim.

Ürün elime az önce ulaştı ve gerçekten çok kaliteli duruyor. Sayenizde aldığıma pişman olmayacağımı düşündüğüm bir ürün aldım teşekkür ederim. Fakat aklıma takılan bir durum var. Sakal ve saç bıçağını gördüm bu ürün ile ilgili makalenizde. Saçımı 3mm yapmak istiyor isem sakal tarağını ve başlığını takarak bunu yapabilir miyim? Çünkü saç için olan başlık en kısa 5mm kesiyor. 1'den 5'e kadar kademeler mevcut aparatların üstünde. 5-15mm derken yani 1. kademe 5mm olarak mı çalışıyor? Müsait olunca yanıt verirseniz minnettar olurum.

Son düzenleme:
Ürün elime az önce ulaştı ve gerçekten çok kaliteli duruyor. Sayenizde aldığıma pişman olmayacağımı düşündüğüm bir ürün aldım teşekkür ederim. Fakat aklıma takılan bir durum var. Sakal ve saç bıçağını gördüm bu ürün ile ilgili makalenizde. Saçımı 3mm yapmak istiyor isem sakal tarağını ve başlığını takarak bunu yapabilir miyim? Çünkü saç için olan başlık en kısa 5mm kesiyor. 1'den 5'e kadar kademeler mevcut aparatların üstünde. 5-15mm derken yani 1. kademe 5mm olarak mı çalışıyor? Müsait olunca yanıt verirseniz minnettar olurum.

Beğendiğinize sevindim.
Sakal bıçağı saç kesiminde zorlanabilir diye düşünüyorum. Ben daha hiç saç ve başlığını kullanmadım. Hâlâ berbere gidiyorum :)
ben mm ölçülerini kendi sitesindeki verilerden alarak incelemeye eklemiştim. Hocam saç için olan başlık en kısa 5mm değil 10,5 mm kesiyor öyle yazmışım. Sanırım başındaki 10'u görmediniz.
Sakal olanı ise dediğiniz gibi 3, 6mm arası kesim yapıyor.
İlk önce saç bıçağı ile 10mm kesersiniz daha sonra 6mm sakal ile kestiğiniz zaman 3mm kesim yapmış olursunuz diye düşündüm.

Beğendiğinize sevindim.
Sakal bıçağı saç kesiminde zorlanabilir diye düşünüyorum. Ben daha hiç saç ve başlığını kullanmadım. Hâlâ berbere gidiyorum :)
ben mm ölçülerini kendi sitesindeki verilerden alarak incelemeye eklemiştim. Hocam saç için olan başlık en kısa 5mm değil 10,5 mm kesiyor öyle yazmışım. Sanırım başındaki 10'u görmediniz.
Sakal olanı ise dediğiniz gibi 3, 6mm arası kesim yapıyor.
İlk önce saç bıçağı ile 10mm kesersiniz daha sonra 6mm sakal ile kestiğiniz zaman 3mm kesim yapmış olursunuz diye düşündüm.

Çok pardon dediğiniz gibi başındaki 10'u görmemişim 🙂 dediğiniz yöntem gayet mantıklı geldi denediğim zaman buraya not bırakırım 😁 peki kademe işleyişi benim dediğim gibi mi yani 3-6 mm diyorsa 1. kademe 3mm olarak mı çalışıyor hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı