200 TL Uzun ömürlü kulak içi kulaklık

Efe YİĞİT 632

Centipat
Başlıkta belirttiğim gibi uzun ömürlü olmalı ve mikrofonlu olmalı. Bütçem 200 tl ancak 10 15 lira esneyebilir aklımda sennheiser cx 275s var ancak dayanıklılığına güvenemiyorum.Bas/tize hakim değilim metal müzik dinliyorum yardım ederseniz sevinirim.

Zamanında günde 2-4 saat arası metal ve black metal dinliyordum, bir sürü kulaklık kullandım ve dinlediğim tüm müzikler flac versiyonundaydı. Tüm frekansların hakkını fazlasıyla veren tek bir kulaklığım oldu ve yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum.

Harman Kardon Ae-S'yi sonuna kadar tavsiye edebilirim.Kendi fikrim şu anda en iyi kulak içi kulaklık. Özellikle içinden çıkan süngerleri takıp da kullanırsan kulağı mükemmel sarıyor ve dış sesi tamamen kesiyor.

Benim gibi deli isen ve dinlediğin müziğin her detayını duymak istiyorsan şans verebilirsin. Alırsan kesinlikle flac bul indir. Ücretli PowerAmp de flac dosylarını açabiliyor.

Sennheiser CX200 - Street II bu kulaklığı 4 senedir kullanıyorum genelde son ses heavy metal , yüksek basslı şarkılar vs. dinliyorum bir kere pişman etmedi. Kulağı rahatsız etmiyor pek. Genel olarak Sennheiser 'da üst modellere çıktıkça kalite artıyor biraz daha bütçe koyabilirsen CX300 II tavsiye ederim. Vatan Bilgisayarda 249 tl şu an. Bunlar dışında AKG ve Estatica'nın da dediği gibi Harman Kardon modellerini inceleyebilirsin.

Soundmagic E10 öneririm, iki senedir sıkıntısız kullanıyorum ve ses kalitesi gayet güzel. HiFi ödüllü bir kulaklık zaten.

Sennheiser CX200 - Street II bu kulaklığı 4 senedir kullanıyorum genelde son ses heavy metal , yüksek basslı şarkılar vs. dinliyorum bir kere pişman etmedi. Kulağı rahatsız etmiyor pek. Genel olarak Sennheiser 'da üst modellere çıktıkça kalite artıyor biraz daha bütçe koyabilirsen CX300 II tavsiye ederim. Vatan Bilgisayarda 249 tl şu an. Bunlar dışında AKG ve Estatica'nın da dediği gibi Harman Kardon modellerini inceleyebilirsin.
Şu ana kadar cx200 street ii kullanan herkes ömrünün uzun olduğunu belirtiyordu zaten ama kulaklığı olmaması üzücü bir durum. Önerebileceğiniz diğer kulaklıklarada bakmak isterim ama mikrofon önemli.
Yinede zaman ayırdığınız için teşekkürler.
Soundmagic E10 öneririm, iki senedir sıkıntısız kullanıyorum ve ses kalitesi gayet güzel. HiFi ödüllü bir kulaklık zaten.
Fiyatı bütçemi baya aşıyor şuan 300tl civarında.

cx-275 üzmez.
Kullandıysanız biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz ? Daha önce cx275s in incelemelerine ve değerlerine göz gezdirdim ses kalitesinin kötü olmasına ihtimal bile vermiyorum (bozuk gelmezse) ama kablosu hiç güven vermiyor.
Zamanında günde 2-4 saat arası metal ve black metal dinliyordum, bir sürü kulaklık kullandım ve dinlediğim tüm müzikler flac versiyonundaydı. Tüm frekansların hakkını fazlasıyla veren tek bir kulaklığım oldu ve yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum.

Harman Kardon Ae-S'yi sonuna kadar tavsiye edebilirim.Kendi fikrim şu anda en iyi kulak içi kulaklık. Özellikle içinden çıkan süngerleri takıp da kullanırsan kulağı mükemmel sarıyor ve dış sesi tamamen kesiyor.

Benim gibi deli isen ve dinlediğin müziğin her detayını duymak istiyorsan şans verebilirsin. Alırsan kesinlikle flac bul indir. Ücretli PowerAmp de flac dosylarını açabiliyor.
Harman kardon AE-S ile ilgili yorum veya incelemesini bulamadım bir kaç kutu açılımı var fakat onlarda kablo dayanıklılığından bahsetmiyor kablosu kalın görünsede pek emin olamadım.

Son düzenleme:
kulaklığı olmaması derken ? ben bu kulaklığı 3 kere satın aldım.Sen mikrofonlu bi kulaklık mı istiyorsun ? Ne istediğini şahsen anlamadım.
Mikrofon yerine kulaklık yazmışım kusura bakmayın.
Bu gün Kz zsn pro aldım (elime geçti) ses şiddeti ve izolasyonu harika ve kulağımda iyi durdu sesleride beğendim (bass tiz gibi şeylerden anlamadığımı belirtmiştim audiophile değilim) gerçekten önerebileceğim bir kulaklık. Yorum atan herkese teşekkürler.
Evet arkadaşlar son olarak konuya kz zsn pro aldığımı söylemek istedim öneririm birkaç ufak eksisi olsada mükemmel bir kulaklık aylardır kullanıyorum cevap yazan herkese teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı