200 TL Wi-Fi çekim genişletici tavsiyesi

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Herkese merhaba arkadaşlar. Evime Wi-Fi genişletici almak istiyorum, ama bu 3 ürün arasında kararsız kaldım. Hangi ürün daha iyidir? Ev 150 m2. Hangi ürünün menzili daha geniştir? En önemli özelliği mesh olması. Elimde Xiaomi WiFi+ isimli cihaz var ,ondan memnunum ancak mesh özelliği yok ve sürekli çalışması için telefon şarj adaptörüne ihtiyaç duyuyor. Ayrıca gücü kesildiği zaman kendi kafasına göre bağlandığı modemin bilgilerini siliyor, tıpkı sıfırlamış gibi. Her seferinde Mi Home uygulamasını indirip indirip yeniden kurup siliyorum. Hangisi alınabilir? Hangisi daha iyidir? Mümkünse 200 TL'yi aşmasın, bütçem kısıtlı.
1603620386418.png

TP-Link alabilirsin.
Herkese merhaba arkadaşlar. Evime Wi-Fi genişletici almak istiyorum, ama bu 3 ürün arasında kararsız kaldım. Hangi ürün daha iyidir? Ev 150 m2. Hangi ürünün menzili daha geniştir? En önemli özelliği mesh olması. Elimde Xiaomi WiFi+ isimli cihaz var ,ondan memnunum ancak mesh özelliği yok ve sürekli çalışması için telefon şarj adaptörüne ihtiyaç duyuyor. Ayrıca gücü kesildiği zaman kendi kafasına göre bağlandığı modemin bilgilerini siliyor, tıpkı sıfırlamış gibi. Her seferinde Mi Home uygulamasını indirip indirip yeniden kurup siliyorum. Hangisi alınabilir? Hangisi daha iyidir? Mümkünse 200 TL'yi aşmasın, bütçem kısıtlı.
Eki Görüntüle 714063
kullanmış olduğun wifi güçlendirici tam linkini atabilir misin

TP-Link alabilirsin.

Kullanmış olduğun Wi-Fi güçlendirici tam linkini atabilir misin

Hepsiburada üzerinden almıştım 2 yıl önce ama kaldırılmış şu an.
Mi Wi-Fi extender Pro var ona bir bakmanı tavsiye ederim.
Senin tavsiye ettiğin şey Wifi Pro olan. Ben mesh sistemi kurmak istiyorum. Xiaomi almayacağım teşekkürler.
TP-Link alabilirsin.

kullanmış olduğun wifi güçlendirici tam linkini atabilir misin
TP-Link menzili yeterli olacaktır değil mi?

Geri
Yukarı