Çözüldü 200 TL'ye Antivirüs Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Arkadaşlar elimde şu an 200 TL var. Yarın Cevahir Teknosa yada Vatan Bilgisayar Topkapı şubesinden 3 bilgisayar için 1'er yıllık antivirüs almam gerekiyor. ben Kaspersky 2015 IS olarak düşünüyorum. Daha iyi önerileriniz varsa lütfen söyleyin. Söylediğin yerler dışında herhangi bir yerden alışveriş yapabilmem mümkün değil. Durumumda olay para değil kalite ve hizmet. Bütçeye uygun önerilerinizi bekliyorum.

İşletim sistemleri Windows 8.1 64 bit. 3 cihazın işletim sistemi aynı.

Norton IS taraftariyim. Kaspersky secmek istiyorsan da saglam bir sistem olmasi gerek.

i5 3470, 6 GB 1600 MHz DDR3 RAM, GTX 760 ekran kartım var. Diğer cihazlar daha zayıf ama şu an Kaspersky 2014 IS kullanıyorlar ve sorun yok. Herhangi bir kasma yok.

İncelemelere bakman lazım...
Arayüzlerin kolaylığını kendin bir deneme sürümü indirerek gör, birkaç gün test et, canını sıkan bir şeyler yapmaya çalışıyor mu onları bir gözlemle...
Ben yıllardır antivirüs kullanmıyorum, geçen çok ucuz gördüm, almadan önce deneyeyim dedim... taradı falan sistemi ve hiçbir açık, zararlı yazılım falan çıkmadı. Aksine nette gezerken bazı sayfaları bloklayarak beni sinir etti, naptım peki? Kaldır at çöpe...

G-Data'ya da bir göz atmanızda fayda var. Ayrıca kampanyaları takip ederseniz 200 liraya değil 20 liraya bile Kaspersky gibi antivirüsleri alabilme şansınız var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı