200 TL'ye Battlefield 2042 alınır mı?

1 hafta önce Xbox'ta 280'e aldım bayağı sarıyor dedikleri kadar bug yok arada denk geliyor ama oynamana engel olmuyor.
Sunucular boş diyorlar ama 1 haftadır gece bile beklemeden oyun buluyor.

Bot yok herhalde çünkü ben 128'lik modu oynuyorum ne zaman adam karşıma çıksa bot gibi davranmıyor.

300 ₺ kıydım aldım Steam'den. Peki loadout muhabbetleri nasıl bunda? CoD'daki gibi silahları level atlatıp dürbün vs mi açıyoruz? Ve karakterler varmış parayla alınan onların avantajları neler?

Oyunda bot çok mu var cidden? Kaç FPS alıyorsun? Bende 6800XT var ben kaç FPS alırım?
İşlemciden dolayı darboğazla oynuyorum. 124 kişilik sunucuda 50-70 arası git gel yapıyor sürekli. Botlar şöyle söyleyeyim boş sunuculara denk gelirsen evet var ama gece bu saatlerde denk gelirsin anca.

300 ₺ kıydım aldım Steam'den. Peki loadout muhabbetleri nasıl bunda? CoD'daki gibi silahları level atlatıp dürbün vs mi açıyoruz? Ve karakterler varmış parayla alınan onların avantajları neler?
silah seviyesi var seviye ataladıkca aparatları açılıyor ve parayla satılan karakter yok ben aldım 1 karakter kapalıydı 25 level oldu oda acıldı şimdi hepsi açık

Geri
Yukarı