200 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

kaplanefe1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba. Konu başlığında da belirttiğim üzere maksimum 200 TL bütçem var ve özellikle kablosuz bluetooth kulaklık modelleri arıyorum kulağın içine oturan. Aşırı müzik dinleyen bir insan değilim fakat yolculuk esnasında açıp dinlerim. Önceliğim ergonomik olmasıdır, ses kaliteside önemli ama kulağımı acıtmasın yeterli. Birde mümkünse mikrofonu fiyatına göre iyi performanslı bisey olsun. Herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum iyi günler.

JBL T460BT önerimdir. Fiyat konusunda 300 TL fakat sizi üzmez. Mikrofonu kaliteli, bassları çok iyi, genel anlamda ses kalitesi iyi, şarjı 12-16 saat gidiyor, 1-3 saat civarında tam şarj oluyor, 4 saat falan sonra hafif ağrıtmaya başlar ama çok rahatsz etmiyor bi 15 dk çıkartırsanız iyi olur.

JBL T460BT önerimdir. Fiyat konusunda 300 TL fakat sizi üzmez. Mikrofonu kaliteli, bassları çok iyi, genel anlamda ses kalitesi iyi, şarjı 12-16 saat gidiyor, 1-3 saat civarında tam şarj oluyor, 4 saat falan sonra hafif ağrıtmaya başlar ama çok rahatsz etmiyor bi 15 dk çıkartırsanız iyi olur.
Dostum önerin için çok teşekkür ederim fakat kulakiçi aradığımı yazmadığımı fark ettim. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı